27 Nisan 2015, Pazartesi 08:08:35

ANTALYA'DA HAVALİMANI HEYECANI

Antalya’nın Demre ilçesine bağlı Belören Mahallesi’nde 19. Muskar Katmer Şenliği düzenlendi.
  • Yav he he mersedes derse yapar.
  • Gazipaşa birşey yaramadı sanırım?
  • Alanya Gazipaşa'daki meydan, ihtiyaca binaen yaptırıldı, ona lafım yok. Merkezden mevcut havalimanına ulaşımı kolaylaştıracak üst geçit projeniz de devam ediyor (raylı sistemi Türel bir daha yapmaz, yaptırdığı sistem yüzünden seçim kaybetti, şimdilerde anladılar faydasını), niye 3. meydan? Yazık, birilerinin kesesi dolacak diye o kadar çiftçi aç kalacak.
  • Secim propaganda,si.

Antalya’nın Demre ilçesine bağlı Belören Mahallesi’nde 19. Muskar Katmer Şenliği düzenlendi. Burada Antalya'ya yapılması planlanan 3. havalimanı ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Demre'yi işaret etti.

Türel, Yeni Alanya'da yer alan habere göre; “Bu bölgenin en büyük eksiği, havaalanı. Bununla da ilgili Ulaştırma Bakanlığı ekiplerini gönderdi. Muhtemelen Demre’de, büyük uçakların da inip kalkabileceği bir havaalanı yapılacak. Biz diyorsak yaparız. Biz çalıştıktan sonra, Allah izin verdikten sonra imkansız yoktur. Biz çalışırız, nasıl Muskar’a suyu getiriyorsak, bu büyük projeleri Demre’ye kazandırırız” ifadelerini kullandı.

ANTALYA'DA HAVALİMANI HEYECANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yav he he mersedes derse yapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Gazipaşa birşey yaramadı sanırım?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sanal Havacı ~ 3 yıl önce
Alanya Gazipaşa'daki meydan, ihtiyaca binaen yaptırıldı, ona lafım yok. Merkezden mevcut havalimanına ulaşımı kolaylaştıracak üst geçit projeniz de devam ediyor (raylı sistemi Türel bir daha yapmaz, yaptırdığı sistem yüzünden seçim kaybetti, şimdilerde anladılar faydasını), niye 3. meydan? Yazık, birilerinin kesesi dolacak diye o kadar çiftçi aç kalacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Secim propaganda,si.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000