19 Eylül 2010, Pazar 07:21:14

ALİ ARIDURU'YA ŞEREF MADALYASI

Sivil Havacılık Genel Müdürü Dr. Ali Arıduru yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı şeref madalyası ile ödüllendirildi. Peki, şeref madalyasını hangi ülke verdi? İşte ayrıntılar.
  • Personel çalışır madalyayı Genel Müdür alır. Hadi öyle olsun bakalım :-)))
  • Ne icraatı yapmış ?
  • Doğru adamlar icraata bakıyorlar. Isparta Ağır Ceza Mahkemesinde, 57 kişinin ölümüne sebep olma suçundan yargılanan bir genel müdür. Ankara Asliye Ceza mahkemelerinde hakkında açılmış davalar bulunan bir genel müdür.. Vee Bagadta'ta düşen sorumluluk sigortası olmayan Moldova uçağına Adana'dan uçuş permisi veren bir SHGM'nin başı. Diğerlerini ben saymayayım. Ama yine de bir TC vatandaşına böyle bir madalya verilmesi güzel bir şey. Arıduru'nun yaptığı güzel bir şey için vermişlerdir. Bu Gagauz Otonom Cumhuriyeti yöneticilerinin takdiri. İyiyi de iyi olmayanı da söyleriz, iyi için tebrikler..deriz
  • ... = Şeref Madalyası mıdır acaba?

Havacılık adına gerek Türkiye için ve gerekse uluslararası alanlarda başarılı çalışmalar yapan Sivil Havcılık Genel Müdürü Dr. Ali Arıduru hem şeref madalyası hem de fahri doktor unvanı aldı. Gagavuz Cumhurbaşkanı  Mihail Formuzal tarafından Türki Cumhuriyetlere ve bölgesel anlamda yapılan çalışmalarından dolayı Sivil Havacılık Genel Müdürü Dr. Ali Arıduru'ya şerefe madalyası verildi. Bugüne kadar toplam 5 adet şeref madalyası verilen Gagavuz Cumhuriyeti Özerk Bölgesi'nde 2010 yılının ilk şeref madalyası Dr. Ali Arıduru'ya verilmiş oldu.

Öte yandan Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru'ya Birleşmiş Milletler Gözetim ve Denetimi altında eğitim veren Yazılım ve İletişim Akademisi'nden de Fahri Doktor unvanı verildi.

 

AirportHaber.com

ALİ ARIDURU'YA ŞEREF MADALYASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Personel çalışır madalyayı Genel Müdür alır. Hadi öyle olsun bakalım :-)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ne icraatı yapmış ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Doğru adamlar icraata bakıyorlar. Isparta Ağır Ceza Mahkemesinde, 57 kişinin ölümüne sebep olma suçundan yargılanan bir genel müdür. Ankara Asliye Ceza mahkemelerinde hakkında açılmış davalar bulunan bir genel müdür.. Vee Bagadta'ta düşen sorumluluk sigortası olmayan Moldova uçağına Adana'dan uçuş permisi veren bir SHGM'nin başı. Diğerlerini ben saymayayım. Ama yine de bir TC vatandaşına böyle bir madalya verilmesi güzel bir şey. Arıduru'nun yaptığı güzel bir şey için vermişlerdir. Bu Gagauz Otonom Cumhuriyeti yöneticilerinin takdiri. İyiyi de iyi olmayanı da söyleriz, iyi için tebrikler..deriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
... = Şeref Madalyası mıdır acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000