07 Temmuz 2009, Salı 15:23:21

AIRBUS'A REST ÇEKTİLER!

Hint Okyanusu’na düşen uçakla dünyanın konuştuğu Yemenia Havayolları, Fransa’ya rest çekti.
  • Yanarım yanarım da bir Yemenli kadar olamadık ona yanarım.
  • Yemenia hiçbirşey yapamaz.Fransaya ve uçaklarına mahkumdur.Hangi teknik donanımla, hangi personel ile Fransaya kafa tutacak.Bu çıkışı yapmak için bile gerekli yerlerden izin almıştır.
  • evet aynen dedigin gibi kardesim. bu bir airbus karsilastirmasi degil ki, fevkalade bir tehdit. fransizlar önce gitsin kendi karakutularini bulsunlar sonra yemenia yi kara listeye alsinlar. terbiyesiz fransizlar. aferin yemenlilere
  • ne kadar sabit kafalı sabit görüşlü insan var anlayamadım yahu Bence yemenia nın yöneticisi gayet te normal ve akılcı şekilde fransızlara ders veriyor sen airfrance ın ve airbus ın açıklarını benim üzerimden kapatmak için beni karalamaya devam edersen kurtarma çalışmalarında bize teknolojik yardım yapmazsan bende siparişlerimi tekrar gözden geçiririm demiş mecburen Fransa kuyruk yalıyacak..

152 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasından sonra teknik sorunları bulunduğu gerekçesiyle kara listeye alınmakla tehdit edilen Yemenia Havayolları, Fransa’ya aba altından sopa gösterdi.

Kazadan sonra özellikle Fransa kanadından gelen açıklamalarla bir hayli yıpranan Yemenia Havayolları, başta Fransa olmak üzere Airbus ortağı Avrupa ülkelerine ilginç bir mesaj verdi.

Şirket, bugün yaptığı açıklamada satın almayı planladığı 10 adet Airbus A350 uçağının satın alma kararını tekrar gözden geçirmeyi düşündüklerini açıkladı.

Yemen Havayolları bu kararının nedeni olarak ise Comoros adaları yakınında okyanusa çakılan uçak için yapılan arama kurtarma çalışmalarında Fransa’nın Yemen ile işbirliği içinde bulunmamasını gösterdi.

Eğer Fransa’nın arama çalışmalarında tutumu değişmezse ve Yemen Havayolları üzerindeki baskı daha da artarsa, şirket arama kurtarma çalışmalarının sonucunu beklemeden 10 adet Airbus 350 tipi uçak satın alma anlaşmasını tekrar gözden geçirecek.

AIRBUS'A REST ÇEKTİLER!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
Yanarım yanarım da bir Yemenli kadar olamadık ona yanarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yemenia hiçbirşey yapamaz.Fransaya ve uçaklarına mahkumdur.Hangi teknik donanımla, hangi personel ile Fransaya kafa tutacak.Bu çıkışı yapmak için bile gerekli yerlerden izin almıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
evet aynen dedigin gibi kardesim. bu bir airbus karsilastirmasi degil ki, fevkalade bir tehdit. fransizlar önce gitsin kendi karakutularini bulsunlar sonra yemenia yi kara listeye alsinlar. terbiyesiz fransizlar. aferin yemenlilere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ne kadar sabit kafalı sabit görüşlü insan var anlayamadım yahu Bence yemenia nın yöneticisi gayet te normal ve akılcı şekilde fransızlara ders veriyor sen airfrance ın ve airbus ın açıklarını benim üzerimden kapatmak için beni karalamaya devam edersen kurtarma çalışmalarında bize teknolojik yardım yapmazsan bende siparişlerimi tekrar gözden geçiririm demiş mecburen Fransa kuyruk yalıyacak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000