27 Nisan 2015, Pazartesi 10:20:30

AHL'DE REKOR GÜNÜ...

Atatürk Havalimanı 26 Nisan'da iniş-kalkış rekoru kırdı. Havalimanına son 24 saatte 1338 uçak iniş ve kalkış yaptı.
  • Ya arkadaş istanbuldaki trafiği doğudaki ömür boyu anca görüyosa gidin orda çalışın kolaysa! Sosyo-ekonomik yapı, şehirlerin imkanları, insanların psikolojileri hiç önemli değil zaten sadece trafik sayısından ibaret herşey!!! Adı kontrolör ama cahilin önde gideni çoğu.. Biraz geniş düşünün..
  • arkadaslar lutfen bir dusunun bu rekor dedıklerı sadece emniyetsizliği gosterir havada alınan risklerdir ataturk hava limanının bu kadar kapasitesi yoktur !!!!!!!!!! kapesite dışında calışan bircok birim ve risk içinde uçan yolcular ateşe elini sokan kontrolörler anlık hata yapmamak için cok ter doken pilotlar vardır buna sevınmeyin ben bır atc olarak artık ataturke ucmaktan cok korkuyorum ne oldugunu olabilicegini cok cok da iyi biliyorum emnıyetli ucuslar diliyorum
  • Daha yaz yogunlugu baslamadan hayirdir insallah...nisanda boyleyse temmuzda hayal edemiyorum...
  • rekor için atladı karpuz gibi patladı

Atatürk Havalimanı 26 Nisan'da yolcu rekoru kırdı. Havalimanı'na dün iniş kalkış yapan bin 338 uçakla 160 bin yolcuya hizmet verildi.
26 Nisan tarihinde Atatürk Havalimanı'na iniş kalkış yapan bin 338 uçak, rekor sayıda yolcu taşıdı.

Dün iç ve dış hatlardan toplam 160 bin 569 yolcuya hizmet veren Atatürk Havalimanı, tüm zamanların yolcu rekorunu kırdı. Atatürk Havalimanında dün iç hatlardan 55 bin 698 yolcu, dış hatlardan ise 104 bin 871 yolcu geçti.

AHL'DE REKOR GÜNÜ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ya arkadaş istanbuldaki trafiği doğudaki ömür boyu anca görüyosa gidin orda çalışın kolaysa! Sosyo-ekonomik yapı, şehirlerin imkanları, insanların psikolojileri hiç önemli değil zaten sadece trafik sayısından ibaret herşey!!! Adı kontrolör ama cahilin önde gideni çoğu.. Biraz geniş düşünün..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
arkadaslar lutfen bir dusunun bu rekor dedıklerı sadece emniyetsizliği gosterir havada alınan risklerdir ataturk hava limanının bu kadar kapasitesi yoktur !!!!!!!!!! kapesite dışında calışan bircok birim ve risk içinde uçan yolcular ateşe elini sokan kontrolörler anlık hata yapmamak için cok ter doken pilotlar vardır buna sevınmeyin ben bır atc olarak artık ataturke ucmaktan cok korkuyorum ne oldugunu olabilicegini cok cok da iyi biliyorum emnıyetli ucuslar diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Daha yaz yogunlugu baslamadan hayirdir insallah...nisanda boyleyse temmuzda hayal edemiyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ltba ~ 3 yıl önce
rekor için atladı karpuz gibi patladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000