06 Kasım 2015, Cuma 07:40:29

AHL'de IŞİD alarmı

Fas'tan gelen ve Suriye'ye giderek terör örgütü IŞİD'e katılacağı öne sürülen 41 kişi gözaltına alındı.
  • Buyurun bakalım. Böyle izlenen yanlış politikalar sonunda bu vahşilerin geçiş yolu olarak İstanbul'u kullanmalarına yol açtı. Allah'tan güvenlik güçleri bu terörist serseri manyakları geriye göndermiş. Bence böyle abuk sabuk ülkelerden, daha doğrusu kabile seviyesinde olan ve kafaları henüz ISID seviyesini aşamamış ülkelerin uçaklarına bırakın iniş izini vermeyi, ülkemin hava sahasını bile kullanamamalı. Hangi cehennemden uçacaksa uçsun; hangi cehenneme katılacaksa katılsın ve gebersin.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, önceki gün Fas'ın Casablanca kentinden Atatürk Havalimanı'na gelen 40 Faslı ve 1 Suriyelinin olduğu gruptan şüphelendi.

Gözaltına alınan şüpheliler, havalimanında geçen yıl kurulan mülakat odalarında sorgulandı. Şüphelilerden bazılarının Suriye'deki çatışma bölgelerine giderek terör örgütü IŞİD'e katılacaklarını söylediği ileri sürüldü.

Şüphelilerin 20'si sınır dışı edilirken, diğerlerinin de yarın ülkelerine gönderileceği bildirildi.

AHL'de IŞİD alarmı

Facebook Yorum

Yorumlar

B-52 ~ 3 yıl önce
Buyurun bakalım. Böyle izlenen yanlış politikalar sonunda bu vahşilerin geçiş yolu olarak İstanbul'u kullanmalarına yol açtı. Allah'tan güvenlik güçleri bu terörist serseri manyakları geriye göndermiş. Bence böyle abuk sabuk ülkelerden, daha doğrusu kabile seviyesinde olan ve kafaları henüz ISID seviyesini aşamamış ülkelerin uçaklarına bırakın iniş izini vermeyi, ülkemin hava sahasını bile kullanamamalı. Hangi cehennemden uçacaksa uçsun; hangi cehenneme katılacaksa katılsın ve gebersin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000