28 Temmuz 2017, Cuma 11:02:34

AHL apronunda korkutan olay!

İstanbul'da dün akşam saatlerinde etkili olan fırtına ve yağış sırasında uçaklar büyük tehlike atlatırken, Atatürk Havalimanı'na düşen yıldırım korku dolu anlara neden oldu.
  • ahir zaman alametleri
  • Yıldırım konteynere değil palete düşmüş.Gördüğünüz haberin ayrıntısını doğru yazmaktan acizsiniz!!!!
  • YÜCE ALLAH'IN ADALETİNE HER ZAMAN SIĞINIRIM... THY KUL HAKKI YERSE YÜCE RABBİM BİZİM ADIMIZA BİLDİĞİ GİBİ SORSUN...
  • Kar yağınca meydanı kapatıyorlar meydan mı kapanırmış diye herkes isyan ediyor. Yağmurda meydan açık kalıyor neden meydan kapatılmadı deniliyor. Bir karar verin kapatılsın mı kapatılmasın mı?

İstanbul'da dün yaşanan olumsuz hava koşulların etkisiyle AtlasGlobal, Pegasus ve Türk Hava Yolları uçakları ağır hasar almıştı. Uçakların haricinde Atatürk Havalimanı'na düşen yıldırım da büyük korkuya neden oldu.

Atatürk Havalimanı'nda Turkish Cargo'ya ait konteynerin üzerine yıldırım düştü. Yıldırımın etkisiyle bir anda alev alan konteynere apronda çalışan personel yangın söndürme tüpleriyle müdahale etti.

Yıldırım düşmesi sonucu meydana gelen yangın ekiplerin hızlı müdahalesi sonrası söndürüldü. Yıldırım düşmesinden hiç bir personelin etkilenmemesi ise tek teselli kaynağı oldu.DÜN YAŞANAN FELAKETE AİT DİĞER HABERLERE AŞAĞIDAKİ RESİMLERE TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ

AHL apronunda korkutan olay!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

sygn ~ 11 ay önce
ahir zaman alametleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Apron ~ 11 ay önce
Yıldırım konteynere değil palete düşmüş.Gördüğünüz haberin ayrıntısını doğru yazmaktan acizsiniz!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BİLEN BİLİR ~ 11 ay önce
YÜCE ALLAH'IN ADALETİNE HER ZAMAN SIĞINIRIM... THY KUL HAKKI YERSE YÜCE RABBİM BİZİM ADIMIZA BİLDİĞİ GİBİ SORSUN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zeka sıkıntıli ~ 11 ay önce
Thy bir şirkettir ve şirketler kul hakkı yiyemez , yerse çalışan yer boş konuşup binlerce insanı huzursuz etme
Operasyon ~ 11 ay önce
Kar yağınca meydanı kapatıyorlar meydan mı kapanırmış diye herkes isyan ediyor. Yağmurda meydan açık kalıyor neden meydan kapatılmadı deniliyor. Bir karar verin kapatılsın mı kapatılmasın mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cahil misin? ~ 11 ay önce
Karda böyle radomu, camları parçalanmış, yamuk yumuk olmuş uçaklar mı indi? Aprondaki kargo konteynırlarına yıldırım düşüp yangın mı çıkardı. Ne kadar sığ bir bakış açısı ! Olay yağmur değildir, "YILDIRIM HADİSESİ" o kargo konteynırına düşen yıldırım 200 metre ilerde yakıt alımı yapan uçağa düşseydi, mevzuyu o zaman idrak ederdin. Dünyada bunlar kuraldır, havacılık kuralları kanla yazılır ve yazılmıştır, bu kural da dahil. Ama bizim ork sürüsü kendi başına gelmeden idrak edemez, gerçi yanındakinin başına gelse de fark etmez, o yıldırım tam kafasına düşmeli!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000