12 Mayıs 2015, Salı 23:40:42

AHL APRONUNDA KEDİ İSYANI

Atatürk Havalimanı'nda bir uçağa bagaj yükleme sırasında bir TGS personelinin kediyi görünce verdiği tepki görenleri gülme krizine soktu.
  • Nasıl bi vicdan bu,hem kediyi seveceksin hem kafese koyacaksın hem de çok kedi severim deyip kısırlastıracaksın. Bence kedi bisnista ucmaliydi,hatta özel şekilde kemeri bağlama aparatlariyla.O da kalkıştan sonra kabinde özgürce dolasabilmeliydi. ben kedi sevsem özel uçak kiralar öyle seyahat ederdim.Dikkat edin hep kedi dedim hayvan demedim.Kedilere özgürlükkkk.
  • Video sefinin etiketiyle dolaşacak tabi sizin sefiniz odegilmi talimatları kimden alıyosunuz vidyoyu herkezten once kim izledi algı yapma gürcan renk veriyorsun yemezler
  • Ya güldük ettik tamam da ne uzatıyosunuz, adamın fobisiyle dalga geçiyoruz, hangimizin yok? Kedileri deli gibi severim ama orda herhangi bi uçan böcek vs. görsem talan ederim ortalığı.. Hem "korkuyorsa bu işi yapmasın" neyin kafası? Şartlarında kediden korkmamak diye ibare vardı da imzasını mı atmış?
  • KEDİDEN BU KADAR KORKULURMU. SANKİ ZEHİRLİ DEV BİR YILAN GÖRMÜŞ. GERÇEK SEBEB NE ACABA?

Atatürk Havalimanı'nda uçağa bagaj yüklendiği sırada, bir TGS personelinin kargodaki kediyi görünce verdiği tepki görenleri gülme krizine soktu.

Geçtiğimiz günlerde bir THY uçağına bagaj yükleme sırasında yaşananlar oldukça keyifli  anlara sahne oldu.

Uçağa bagaj yüklemekle görevli bir TGS personeli, uçağın kargo bölümündeyken kediyi görünce çığlık atarak uçaktan dışarı fırladı.

Arkadaşları tarafından kaydedilen anlarda kediden korkan TGS personeli adeta isyan etti.

İşte o anlar

AHL APRONUNDA KEDİ İSYANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Nasıl bi vicdan bu,hem kediyi seveceksin hem kafese koyacaksın hem de çok kedi severim deyip kısırlastıracaksın. Bence kedi bisnista ucmaliydi,hatta özel şekilde kemeri bağlama aparatlariyla.O da kalkıştan sonra kabinde özgürce dolasabilmeliydi. ben kedi sevsem özel uçak kiralar öyle seyahat ederdim.Dikkat edin hep kedi dedim hayvan demedim.Kedilere özgürlükkkk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kedi ~ 3 yıl önce
istersen bide kediye servis konsepti hazırlayalım ? km3'un az işi vardı önde arkada bide onla ugrassin.
dalga .. ~ 9 ay önce
geç dalganı bakalım inşallah canın bir hayvana bağlı olmaz...
sef sefe ~ 3 yıl önce
Video sefinin etiketiyle dolaşacak tabi sizin sefiniz odegilmi talimatları kimden alıyosunuz vidyoyu herkezten once kim izledi algı yapma gürcan renk veriyorsun yemezler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Butterfly ~ 3 yıl önce
Ya güldük ettik tamam da ne uzatıyosunuz, adamın fobisiyle dalga geçiyoruz, hangimizin yok? Kedileri deli gibi severim ama orda herhangi bi uçan böcek vs. görsem talan ederim ortalığı.. Hem "korkuyorsa bu işi yapmasın" neyin kafası? Şartlarında kediden korkmamak diye ibare vardı da imzasını mı atmış?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
KEDİDEN BU KADAR KORKULURMU. SANKİ ZEHİRLİ DEV BİR YILAN GÖRMÜŞ. GERÇEK SEBEB NE ACABA?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000