14 Şubat 2016, Pazar 09:13:48

AFA filosuna 4 uçak daha ekledi

Atlantik Uçuş Akademisi (AFA), uçak filosunu büyütmeye devam ediyor. AFA, Diamond Aircraft firmasından 2016 model 4 uçak daha satın aldı.
  • Tgs olarak afanin yeni ucaklarini itmekten onur duyacagiz. Yanliz pilotlardan ricam pushback esnasinda canopy open, fuel shutoff valve close durumuna getirsinler
  • genel havacilik gelismedikce,her ucus okulunda 100 tane boyle ucak olsa ne yazar? su kucucuk hollanda da olan genel havaciligin 10 da 1 bile TR de yok,egitimi bitirenler trubune veya atatturk havalimaninda ucaklari seyir etmeye gider ve cebinde 160 saatlik bir ucus lisansila hayale devam eder.Turkey wake up. Sunuda unutmayin yabancilar turkiyeye calismaya gelebilir amma Turkler siniri 1 km bile cikamaz,arkadaslar aldanmayin bu uckagitcilara off topic oldu kusura bakmayin,sadece uyariom sizleri.ATLAS sizin neler yapdiginizin hollanda da bile dedikodusu var,insanlarin hayellerini para icin gasp edionuz yaziklar olsun size.
  • Pay to fly sisteminden kazanilan paralarla almislardir. 80 bin euroya First/Officerlara Type-line training veripde sonra kapyiyi gosterirsen,yolculardan bile para kazanmaya gerek kalmio.Allah islah eylesin rabbime nasil hesap verecekler uckagitcilar.
  • Bu kadar uçakla tarifeli sefer mi düzenlenecek?

Atlantik Uçuş Akademisi (AFA), Diamond Aircraft firmasından aldığı 2016 model 4 uçak ile birlikte filosunu 21 uçağa yükseltti.

Diamond Aircraft’ın havacılıkta yenilikçi anlayışları ile uçak tasarım ve üretim aşamalarında yüksek standartlarda malzeme ve teknolojiyi kullanarak imal etmiş olduğu günümüzün gelişmiş teknolojisine sahip yüksek performanslı uçakları, uluslararası havacılık otoriteleri tarafından yapılan değerlendirmelerde ileri düzeyde uçuş güvenilirliğine sahip olması ile ön plana çıkıyor.

AFA filosu, tamamı Diamond Aircraft tarafından AFA için özel olarak üretilmiş olan ve modern havacılığın tüm gereklerini karşılayan uluslararası standartlarda ve EASA onaylı uçuş kabiliyetlerine sahip, Glass Cockpit sistemleri ile donatılmış “15 adet tek motorlu (SEP) DA20-C1 Eclipse”, 4 adet tek motorlu (SEP) DA40-NG New Generation ve 2 adet çok motorlu (MEP) DA42-NG New Generation” olmak üzere toplam 21 uçaktan oluşuyor.

Diamond uçaklarının Türkiye'deki bakım, eğitim ve satış faaliyetlerini de yürüten AFA, Diamond Aircraft resmi Distribütörü ve Service Center’ı yetkilerini de elinde bulunduyor. Öte yandan AFA, Türkiye ve bölgedeki uçuş eğitim organizasyonları içindeki en genç uçak filosuna sahip.

©AirportHaberAFA filosuna 4 uçak daha ekledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Tgs ~ 2 yıl önce
Tgs olarak afanin yeni ucaklarini itmekten onur duyacagiz. Yanliz pilotlardan ricam pushback esnasinda canopy open, fuel shutoff valve close durumuna getirsinler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gurbetci ~ 2 yıl önce
genel havacilik gelismedikce,her ucus okulunda 100 tane boyle ucak olsa ne yazar? su kucucuk hollanda da olan genel havaciligin 10 da 1 bile TR de yok,egitimi bitirenler trubune veya atatturk havalimaninda ucaklari seyir etmeye gider ve cebinde 160 saatlik bir ucus lisansila hayale devam eder.Turkey wake up. Sunuda unutmayin yabancilar turkiyeye calismaya gelebilir amma Turkler siniri 1 km bile cikamaz,arkadaslar aldanmayin bu uckagitcilara off topic oldu kusura bakmayin,sadece uyariom sizleri.ATLAS sizin neler yapdiginizin hollanda da bile dedikodusu var,insanlarin hayellerini para icin gasp edionuz yaziklar olsun size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetci ~ 2 yıl önce
Pay to fly sisteminden kazanilan paralarla almislardir. 80 bin euroya First/Officerlara Type-line training veripde sonra kapyiyi gosterirsen,yolculardan bile para kazanmaya gerek kalmio.Allah islah eylesin rabbime nasil hesap verecekler uckagitcilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
773 ~ 2 yıl önce
Bu kadar uçakla tarifeli sefer mi düzenlenecek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000