23 Mayıs 2016, Pazartesi 10:30:14

AFA Dispatcher eğitimlerine başlıyor

AFA 3. Dönem Dispatcher eğitimine 6 Haziran 2016 tarihinde başlıyor.
  • AFA ya hayirli ve ugurlu olsun.. bu arada baska egitim veren yerler var mi ?
  • Bu kurslara inanip is garantisi var sanip para yatiranlar dikkatli olun. Piyasada onlarca işsiz dispatch var. Ufak bir araştırma yapın. Paranız ve hayalleriniz uçup gitmesin.
  • cok merak edıyorum bu mezun olanların kacı iş bulabılıyor veya afa kac kısı mezun edıp kendı bunyesınde işe alacak artık dispatcher olayının modası gectı bu işe bulaşmayın piyasa artık cok kotu.
  • Açık yokki piyasada

AFA 3. Dönem Dispatcher eğitimine 6 Haziran 2016 tarihinde başlıyor. Halen devam etmekte olan kayıtlar 3 Haziran Cuma akşamına kadar devam edecek.

Dispatcher eğitimi toplam 16 hafta sürecek. Bu eğitimin 12 haftası teorik, 4 haftası da Atlasglobal Havayolları Operasyon kontrol merkezinde görev başı eğitimi şeklinde olacak. Atlasglobal Havayolları bundan sonra dispatcher alımlarında AFA mezunlarına öncelik tanıyacak.

Adaylarda Aranan Özellikler:

·        21 Yaşında gün almış olmak

·        En az Ön Lisans programlarından birinden mezun olmak

·        İngilizcede ÖSYM Başkanlığı veya dengi belirlenen sınavların birinden en az 50 veya eşdeğer bir not almak

·        Havacılık tıp merkezlerinin birinden sağlık raporu almak.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ...

AFA Dispatcher eğitimlerine başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

AFA ~ 2 yıl önce
AFA ya hayirli ve ugurlu olsun.. bu arada baska egitim veren yerler var mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dispatch ~ 2 yıl önce
Bu kurslara inanip is garantisi var sanip para yatiranlar dikkatli olun. Piyasada onlarca işsiz dispatch var. Ufak bir araştırma yapın. Paranız ve hayalleriniz uçup gitmesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
keops ~ 2 yıl önce
cok merak edıyorum bu mezun olanların kacı iş bulabılıyor veya afa kac kısı mezun edıp kendı bunyesınde işe alacak artık dispatcher olayının modası gectı bu işe bulaşmayın piyasa artık cok kotu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emektar ~ 2 yıl önce
Keops a kesinlikle katılıyorum bu meslek artık eskisi gibi cazip değil genç arkadaşlara tavsiyem zamanınızı ve paranızı başka meslekler için harcayın ama kesinlikle DISPATCH lik için harcamayın artık hem sistem hemde yöneticilerin bakış acısı çok değişti.Maaşlar eskisi gibi tatmin edici değil iş bulmak sıkıntılı işi bulduk dan sonrada diğer departmanların yükünü de sana yüklerler çevrene bir bakarsın herkes lay lay lom sen işten başını kaldıramıyorsun. Şimdi birkaç kişi çıkıp diyecek ki'' Sen nöbette lay lay lom mu?yapıyordun onlara kulak asmayın. Lütfen Türkiye deki Airline larda çalışanlara sorun.En önemlisi LIDO diye bir sistem var artık dispatch ın işini o yapıyor ve bu mesleğe talep her geçen gün azalıyor.Bilginize
Patc ~ 2 yıl önce
Açık yokki piyasada

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000