02 Ekim 2015, Cuma 17:07:03

Adana Havalimanı'na silahlı saldırı

Adana Havalimanı Koruma Şube Müdürlüğü'ne silahlı saldırıda bulunuldu.
  • Sevdigimiz bir ilimizdir.
  • Bu kacinci?(ilgililer Aciklasin?) Teror orgutu suan havaalanlarini hedef aliyor.Havacilik insanoglu icin buyuk bir nimettir.Devlet kaybettigi otoriteyi mutlak kuracaktir.Hukumetde bi daha boyun dan buyuk islere girmez insallah.
  • olayın aslı saldırı polisimize karşı degil hasım olan iki grubun kendi arasındaki çatışması silahı sıkıp iki kişiyi ayagından yaralayan kişi yakalandı
  • Adana havalimanının ismi değişeli 2 yıldan fazla oldu. Şakirpaşa havalimanı değil. Adana havalimanı.

Akşam saatlerinde kimliği belirsiz kişilerce Adana Havalimanı Koruma Şube Müdürlüğü binasına doğru silahlı saldırıda bulunuldu.

Polis, saldırıya anında karşılık verdi. Saldırganlar olay yerinden hızla uzaklaştı. Olayda can kaybı yaşanmazken saldırganların bulunması için çalışma başlatıldı.

Saldırganların havalimanı karşısında bulunan Dumlupınar Mahallesi'ne doğru yaya olarak kaçtıkları ifade edildi. Emniyet birimleri saldırganları yakalamak için operasyon başlattı.

Adana Havalimanı'na silahlı saldırı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Adana ~ 3 yıl önce
Sevdigimiz bir ilimizdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amsterdam ~ 3 yıl önce
Bu kacinci?(ilgililer Aciklasin?) Teror orgutu suan havaalanlarini hedef aliyor.Havacilik insanoglu icin buyuk bir nimettir.Devlet kaybettigi otoriteyi mutlak kuracaktir.Hukumetde bi daha boyun dan buyuk islere girmez insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hobi ~ 3 yıl önce
olayın aslı saldırı polisimize karşı degil hasım olan iki grubun kendi arasındaki çatışması silahı sıkıp iki kişiyi ayagından yaralayan kişi yakalandı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şakirpaşa? ~ 3 yıl önce
Adana havalimanının ismi değişeli 2 yıldan fazla oldu. Şakirpaşa havalimanı değil. Adana havalimanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000