22 Aralık 2017, Cuma 11:49:18

Acun Ilıcalı Challenger 605 aldı

Acun Ilıcalı, yolculuklarında kullandığı özel jetini, 9 milyon Euro harcayarak daha uzun menzilli yeni bir modelle değiştirdi.
  • Kabahat acunda değil onu izleyenlerde. Beş para etmeyen, milleti uyutan programlar sayesinde Türkiye bu hale geldi zaten.
  • Acun iş seyahatleri için pahalı bir yatırım yapmış, belki kabul edilebilir. Fatih Terim’e ne demeli? Otuz uçaklık para götürdü, hala doymadı
  • Öyle bir memlekette yaşıyoruz ki başlar ayaklar baş olmuş. Reza, Acun, Ali Ağaoğlu. Nasıl bu duruma geldiniz sizler.
  • Yurtdışı programı tr de sunarak bu kadar para nasıl kazanılır ? Diger ülkelerde aynı programı sunanlar keriz galiba !

Acun Ilıcalı, yolculuklarında kullandığı özel jetini, 9 milyon Euro harcayarak daha uzun menzilli yeni bir modelle değiştirdi.

İşi gereği sürekli olarak uçakla seyahat eden ve yoğun temposundan dolayı tarifeli uçakları pek çok kez bekletmek zorunda kalan Acun Ilıcalı bu işin sürdürülebilir olmayacağını düşündüğü bir an özel uçak alma kararı vererek pahalı bir yatırıma imza atmış oldu. Bu her ne kadar dışarıdan bakınca burnu büyüklük olarak görülse de uçağını ünlü isimlere de kiralayan Ilıcalı aslında bu işten para kazanarak bir özel uçaktan ziyade bir yatırım aracı almış olduğunu gösteriyordu.

Hayatının anlatıldığı ‘Survivor’ isimli kitapta bu konu hakkında açıklamalarda bulunan Ilıcalı yatırım aracında değişikliğe gitti. Akşam’ın haberine göre Survivor için Türkiye- Dominik arasında mekik dokuyan Acun Ilıcalı eski jetini, 9 milyon Euro’ya daha uzun menzilli uçuş yapabilen Challenger 605'le değiştirdi. Ilıcalı, işlerini hızlandırmak ve bekleme süresini azaltmak için uçağını baştan aşağı yeniledi. Yunanistan, Brezilya ve Meksika adına da Survivor yarışması yaparak bir medya devi haline gelen ünlü televizyoncu, eski uçağını uzun menzilli uçuş yapan Challenger 605 tipi özel jetle değiştirdi.

UÇUŞ MENZİLİ ARTTI

Böylelikle Ilıcalı, menzili 7 bin 408 kilometre olan uçakla Londra-New York, Dubai-Londra arasında duraksız uçabiliyor. Eski jetini çok uzun süre yakıt ikmali yapamadan havada kalamadığından ötürü satmak zorunda kalan Ilıcalı'ya bu değişim 9 milyon euro'ya patladı. Kısa sürede işlerini hallederek zamandan tasarruf eden televizyoncu, haftada bir veya iki defa Türkiye'ye gidip geliyor.

Acun Ilıcalı Challenger 605 aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Kabahat ~ 8 ay önce
Kabahat acunda değil onu izleyenlerde. Beş para etmeyen, milleti uyutan programlar sayesinde Türkiye bu hale geldi zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fatih patron ~ 8 ay önce
Acun iş seyahatleri için pahalı bir yatırım yapmış, belki kabul edilebilir. Fatih Terim’e ne demeli? Otuz uçaklık para götürdü, hala doymadı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acun Ilıcalı. ~ 8 ay önce
Öyle bir memlekette yaşıyoruz ki başlar ayaklar baş olmuş. Reza, Acun, Ali Ağaoğlu. Nasıl bu duruma geldiniz sizler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok garip ~ 8 ay önce
Yurtdışı programı tr de sunarak bu kadar para nasıl kazanılır ? Diger ülkelerde aynı programı sunanlar keriz galiba !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000