06 Temmuz 2017, Perşembe 09:40:26

AB'den 3. havalimanı övgüsü

Avrupa Komisyonu'nun Ulaştırmadan Sorumlu Üyesi Violeta Bulc, İstanbul Yeni Havalimanı'nı ziyaretinde, "Sizleri kutlamak isterim.
  • Adamın biri Ahl ye 10 pist yapıp sorunu çözmüş. Birisi de koyunun keçinin derdine düşmüş. Biri de Belli ki gariban, pek uçağa binecek parası olmadığundan gidip görmemiş, Ahl süper çalışıyo bi sıkıntı yok demiş. Ya muhalefet yapacaksanız layıkıyla yapın. Ortodoğulu kafasıyla değil, dünya gözüyle bakın. Ama işinize gelmez.
  • Yaw he heee
  • ver gazı ver gazııı. ne de olsa inşaatta hep bize karşı ne varsa koruyan,kollayan avrupanın özellikle de almanın icatları kullanılıyor biz de para basıp alıyoruz...
  • Eğer 3.Havalimanı 2 pist ile açılacaksa. AHL nin sorunu çözülmeyecek ki. AHL de 2 pist canavar gibi çalışıyor. Ayrıca 3.Havalimanında açılacak 2 pist aynı anda kullanılıp kullanılamayacağı da açıklanmadı. Bunun yanında Albayrakların HAVATAŞ'ına uzun süre binmeye çalışacağız!!!??????
Avrupa Komisyonu'nun Ulaştırmadan Sorumlu Üyesi Violeta Bulc, İstanbul Yeni Havalimanı'nı ziyaretinde, "Sizleri kutlamak isterim. Gerçekten çok iddialı hedefleriniz var. Aynı zamanda bu büyük mühendislik çalışmaları konusunda da sizleri kutlamak isterim. Çünkü çok önemli bir iş" ifadelerini kullandı.

Türkiye ikinci büyük pazar

İstanbul Yeni Havalimanı'nı ziyaret ederek brifing alan Bulc, buradaki büyük inşaat şantiyesinin ortasında bulunmanın büyük bir ayrıcalık olduğunu ve bundan büyük heyecan duyduğunu dile getirdi. Türkiye'nin Avrupa'nın ikinci büyük ulaştırma, havacılık pazarı olduğunu kaydeden Bulc, şöyle devam etti: "Gerçekten çok önemli, büyük bir pazar. Bizim zaten işbirliğimiz çok iyi mertebedeydi."

Deneme seferi başladı

Bu arada İstanbul Yeni Havalimanı'na ilk toplu ulaşım hizmeti dün başladı. 48F numaralı İETT otobüsleri havalimanı ile Okmeydanı arasında 2 gün deneme seferi yapacak sonra da hat hizmete açılacak. Hattın güzergahı: Üçüncü Havaalanı-Ağaçlı Kavşağı-Kemer Yolu- Hasdal- Okmeydanı olacak. (Akşam)

 

AB'den 3. havalimanı övgüsü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

İsmi Lazımdeğil ~ 1 yıl önce
Adamın biri Ahl ye 10 pist yapıp sorunu çözmüş. Birisi de koyunun keçinin derdine düşmüş. Biri de Belli ki gariban, pek uçağa binecek parası olmadığundan gidip görmemiş, Ahl süper çalışıyo bi sıkıntı yok demiş. Ya muhalefet yapacaksanız layıkıyla yapın. Ortodoğulu kafasıyla değil, dünya gözüyle bakın. Ama işinize gelmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 1 yıl önce
Yaw he heee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
violetaaa ~ 1 yıl önce
ver gazı ver gazııı. ne de olsa inşaatta hep bize karşı ne varsa koruyan,kollayan avrupanın özellikle de almanın icatları kullanılıyor biz de para basıp alıyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erhan ~ 1 yıl önce
Eğer 3.Havalimanı 2 pist ile açılacaksa. AHL nin sorunu çözülmeyecek ki. AHL de 2 pist canavar gibi çalışıyor. Ayrıca 3.Havalimanında açılacak 2 pist aynı anda kullanılıp kullanılamayacağı da açıklanmadı. Bunun yanında Albayrakların HAVATAŞ'ına uzun süre binmeye çalışacağız!!!??????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eses ~ 1 yıl önce
ya oto trafiği ? slotlar, terminaller denizi mi doldurucan, olay sadece pistte mi bitiyor birader

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000