08 Ekim 2017, Pazar 20:29:05

ABD, Türkiye'den vize başvurularını askıya aldı!

ABD Türkiye’den yapılan vize başvurularını süresiz askıya aldı...
  • Fethiyeli Kardes, Sizin içinizi de biliyorum..Bir Akdenizli olarak yaptiklarinizi da Çoğu bilmez bunlar Şehre Kürtleri sokmuyor..Her yerin iyi kötüsü varda buradan Vatan Edebiyatı yapma. .. Once Insana değer verin Memlekete göre ayrım yapmayın. .
  • zamanında hollandayla krız mrız gelsın oylar. sımdı amsterdamda haftasonu kacamakları. kıme guvenelım ?
  • Eskiden türkiye sesini çıkaramazdı,güçsüzdü. Şimdi güçlü ve bağımsız bir ülke olarak haksızlıklara sesini çıkarıyor. İçimizdeki amerikan mandacıları istedikleri kadar çıldırsın,vermeyeceğiz bu ülkeyi. amerikanın da almanyanında ingiltereninde vs tüm bize yanlış yapanların üstesinden geleceğiz. Her şeyin zamanı var. Buna inanmayıp dalga geçenler beyinlerini batıya vermiş eziklerdir
  • Klavye delikanlilari toplanmis yine. Aranizda kac kisi Iphone klavye ile yorum yazmis el kaldirsin :))) Hadi tepki olarak Amerikan Iphonelari parcalayin bakiyim. Ne oldu len yemedi mi? :))

ABD Büyükelçiliği, Türkiye'deki tüm diplomatik misyonlarda, göçmen olmayan vize hizmetlerini askıya aldığını duyurdu.

ABD Büyükelçiliği "Son gelişmeler ABD hükümetini, Türkiye hükümetinin ABD Büyükelçilik misyonlarının ve personelinin konusunda vermiş olduğu taahhütleri yeniden değerlendirmek zorunda kalmıştır. Bu değerlendirme devam ederken elçilik ve konsolosluklara gelen ziyaretçi sayısını en aza indirmek bütün Amerikan diplomatik misyonlarına yapılmakta olan göçmen olmayan vize başvurularını tamamen askıya aldık" açıklamasında bulundu.

ABD, Türkiye'den vize başvurularını askıya aldı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (159)

koba ~ 9 ay önce
Fethiyeli Kardes, Sizin içinizi de biliyorum..Bir Akdenizli olarak yaptiklarinizi da Çoğu bilmez bunlar Şehre Kürtleri sokmuyor..Her yerin iyi kötüsü varda buradan Vatan Edebiyatı yapma. .. Once Insana değer verin Memlekete göre ayrım yapmayın. .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayrullah ~ 9 ay önce
zamanında hollandayla krız mrız gelsın oylar. sımdı amsterdamda haftasonu kacamakları. kıme guvenelım ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fethiyeli ~ 9 ay önce
Eskiden türkiye sesini çıkaramazdı,güçsüzdü. Şimdi güçlü ve bağımsız bir ülke olarak haksızlıklara sesini çıkarıyor. İçimizdeki amerikan mandacıları istedikleri kadar çıldırsın,vermeyeceğiz bu ülkeyi. amerikanın da almanyanında ingiltereninde vs tüm bize yanlış yapanların üstesinden geleceğiz. Her şeyin zamanı var. Buna inanmayıp dalga geçenler beyinlerini batıya vermiş eziklerdir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trader Joe's ~ 9 ay önce
Klavye delikanlilari toplanmis yine. Aranizda kac kisi Iphone klavye ile yorum yazmis el kaldirsin :))) Hadi tepki olarak Amerikan Iphonelari parcalayin bakiyim. Ne oldu len yemedi mi? :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wut ~ 9 ay önce
Gençler Xiaomi alın. Boşuna ayfona filan para vermeyin. Artık uyanalım=D
Fethiyeli ~ 9 ay önce
Güya komiklik mi yapıyorsun? Türkiye sevdalısıyım ve bu ülke için iphone kullanıyorum. Sapla samanı karıştırma. Bir kere de milli bir davada Türkiyenin karşısında değil de yanında olun be
Fethiyeli zat'a ~ 9 ay önce
Trajikomedi'ye gel, biri bu ülke için iPhone kullanır, diğeri saray yaptırır kendime değil devlet için yaptırdım der, devlet yönetenler de kendileri için değil makam için mersedes'e biner vs vs elin icadıyla,teknolojisiyle onları zengin eder anca birbirinize hava atarsınız...
Trader Joe's ~ 9 ay önce
Fethiyeli, kullandigin interneti bile Amerikalilar icat etmis,sen ne davasindan bahsediyorsun? Sen ilk once Fethiye'yi Ingilizlerden kurtar ;))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000