06 Ocak 2017, Cuma 21:33:49

ABD'de havalimanında silahlı saldırı

ABD’nin Florida eyaletindeki Fort Lauderdale–Hollywood Uluslararası Havalimanı’nda silahlı bir kişi en az 9 kişiyi vurdu. Bölge şerifi, 5 kişinin öldüğünü duyurdu.
  • Terör.nerden gelirse farketmez olanlar daima masumlara oluyor bunlar tüm dünyada olan olaylar zannetmesinlerki orta doğuda olurda bizde olmaz sanmasınlar
  • ABD'de hep olan şeyler bunlar. Nedense bizim ulusal medyamızda pek yer bulmuyor. Mesela geçen hafta içinde manyağın biri elinde otomtik bir tabanca ile bir hastanenin acil servisini basmıştı. O anda şerifin tesadüfen orada bulunması bir faciayı önledi. Bu arada merak edenler için; saldırgan vurulup öldürüldü.
  • Yani inanılmaz haldeyiz bir başkasının ölüme sevinecek kadar benliğimizi kaybetmişiz. Devletler arası politikalar kimsenin ölümünü haklı kılmaz. Suçsuz vatandaşlar katlediliyor ve buna birileri seviniyor. Orda ölen bir türkte olabilir. Bu insanlar sivil eli silahlı paralı askerler değil. Dini ırkı ayrıştırarak yapanlardan ne farkınız kalıyor. Kinle öfkeyle yaşar olduk.
  • hic uzulmedim bu kez.

ABD'nin Florida eyaletinde Fort Lauderdale-Hollywood Havalimanı'nda meydana gelen silahlı saldırıda en az 9 kişi yaralandı. Broward County Şerif Ofisi, 5 kişinin öldüğünü ve bir kişinin gözaltına alındığını Twitter hesabından duyurdu.

Havalimanında büyük paniğe yol açan saldırı üzerine, tüm giriş ve çıkışlar geçici olarak durduruldu.

Saldırının neden gerçekleştiğini yönünde bir bilgi henüz yok.

ABD'de havalimanında silahlı saldırı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Musti ~ 2 yıl önce
Terör.nerden gelirse farketmez olanlar daima masumlara oluyor bunlar tüm dünyada olan olaylar zannetmesinlerki orta doğuda olurda bizde olmaz sanmasınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 2 yıl önce
ABD'de hep olan şeyler bunlar. Nedense bizim ulusal medyamızda pek yer bulmuyor. Mesela geçen hafta içinde manyağın biri elinde otomtik bir tabanca ile bir hastanenin acil servisini basmıştı. O anda şerifin tesadüfen orada bulunması bir faciayı önledi. Bu arada merak edenler için; saldırgan vurulup öldürüldü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nameless ~ 2 yıl önce
Yani inanılmaz haldeyiz bir başkasının ölüme sevinecek kadar benliğimizi kaybetmişiz. Devletler arası politikalar kimsenin ölümünü haklı kılmaz. Suçsuz vatandaşlar katlediliyor ve buna birileri seviniyor. Orda ölen bir türkte olabilir. Bu insanlar sivil eli silahlı paralı askerler değil. Dini ırkı ayrıştırarak yapanlardan ne farkınız kalıyor. Kinle öfkeyle yaşar olduk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adil Hükümdar ~ 2 yıl önce
Çok eskiden,70'lerin başında bir şarkı vardı,"Adaletin bu mu dünya".....
h ~ 2 yıl önce
hic uzulmedim bu kez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000