24 Mayıs 2011, Salı 09:10:15

"43 YAŞINDA HAVA ARACI MI OLUR?"

MHP Kastamonu Milletvekili Mehmet Serdaroğlu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a 20 Mayıs'ta meydana gelen ve 4 kişinin yaşamını yitirdiği helikopter kazasını sordu...
  • başbakan veya bakanlar niye eskilere denk gelmiyorlar??? niye onların herşeyi yeni???? onların canı cansa ötekilerin ne??? insana değerin,saygının olmadığı bir ülkeden çok şey beklememek lazım...
  • Yapılan yorumlara hak vermemek gerçekten de elde değil.yahu nasıl böyle birşey denir, 2 tanesi yeniydi biri eskiydi,eskiye denk gelmişler.. demek.nasıl bir zihniyettir bu.
  • burası türkiye başlıklı yorumcu arkadaşa katılmamak mümkün değil ayrıca yorumuna da AMİN. AMİN. AMİN.
  • Yapılan yorumlara katılmamak elde değil. Bu ülkede zevk sefa düşkünü hırsız zihniyetler varoldukça milletin parasıyla millete hava atanları daha çok görürüz. Vergi üstüne vergi alıp milletin anasını ağlatanların bir eli bal'da bir eli kaymakta nasıl olsa hesap soran yok denetleyen yok ama sen bu dünyada adaletli davranmazsan bir gün gelir Allahın adaleti seni bulur hiç merak etme..
MHP Kastamonu Milletvekili Mehmet Serdaroğlu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a 20 Mayıs'ta meydana gelen ve 4 kişinin yaşamını yitirdiği helikopter kazasını sordu.

Serdaroğlu, TBMM Başkanlığı'na sunduğu yazılı soru önergesinde 20 Mayıs 2011'de polis helikopterinin Beykoz'da düştüğünü, elim kazada biri çocuk 4 kişinin yaşamını yitirdiğini hatırlattı. Serdaroğlu "Düşen helikopterin, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Havacılık Şube Müdürlüğü'ne ait Alouette SA 318 C medel EM 2008 kuyruk numaralı 1968 Fransız yapımı, 43 yaşında bir helikopter olduğu belirtilmektedir" dedi. MHP'li Serdaroğlu Başbakan Erdoğan'a şu soruları yöneltti:

"Helikopterin 43 yaşında olduğu doğru mudur? Doğru ise Emniyetin envanterinde bu yaşta hava taşıtının bulunmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Emniyet Müdürlüğü envanterindeki hava taşıtlarının yaşları nelerdir? Açıklar mısınız? Kendi ifadenizle 95 milyar dolar döviz rezervi olan Türkiye'de kabinenin makam araçları sıkça yenileri ile değiştirilirken güvenlik güçlerinin 43 yaşındaki bir hava aracıyla hizmet vermesini nasıl bağdaştırıyorsunuz?
"43 YAŞINDA HAVA ARACI MI OLUR?"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
başbakan veya bakanlar niye eskilere denk gelmiyorlar??? niye onların herşeyi yeni???? onların canı cansa ötekilerin ne??? insana değerin,saygının olmadığı bir ülkeden çok şey beklememek lazım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yapılan yorumlara hak vermemek gerçekten de elde değil.yahu nasıl böyle birşey denir, 2 tanesi yeniydi biri eskiydi,eskiye denk gelmişler.. demek.nasıl bir zihniyettir bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
burası türkiye başlıklı yorumcu arkadaşa katılmamak mümkün değil ayrıca yorumuna da AMİN. AMİN. AMİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yapılan yorumlara katılmamak elde değil. Bu ülkede zevk sefa düşkünü hırsız zihniyetler varoldukça milletin parasıyla millete hava atanları daha çok görürüz. Vergi üstüne vergi alıp milletin anasını ağlatanların bir eli bal'da bir eli kaymakta nasıl olsa hesap soran yok denetleyen yok ama sen bu dünyada adaletli davranmazsan bir gün gelir Allahın adaleti seni bulur hiç merak etme..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000