07 Haziran 2014, Cumartesi 17:45:05

3. HAVALİMANIN AÇILIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün temel atma töreni düzenlenen 3. Havalimanı'nın ilk etabının 29 Ekim 2017 tarihinde açılacağını açıkladı.
  • Doğruyu dokuz köyden kovarlarmış!!!! Arkadaşlar, çok iyi bir yolda ilerlemekte olan bir ülkeyiz!! Birbirimize destek olalım!!! Kenetlenelim!!! Düşmanların oyununa gelmeyelim!!!! Bu zamana kadar bu hükümetin yaptığını hiç bir hükümet yapmadı ve yapamadı!!! Başbakanımıza destek olalım lütfen!!! Geçmişteki başbakanların hangisi güzel birseyler yaptı Türkiye için? Hiçbiri!!!!
  • Ne bitmez kin öfke,seviyezliktir arkadaş ,Nasıl milliyetçisiniz akıl ermiyor,Başbanımızın yaptığı hizmetleri anlamaya sizin hayalleriniz yetmez ,azınlıksınız artık anlayın düşüncelerimizde artık tarih çöplüğünde.İnadına Erdoğan
  • millete küfür eden havuzcu iş adamlarına, küfür edilen milletin başbakanı tarafından üstün başarılarından dolayı plaket verilmekte ve de günün anlam ve önemine binaen tüm suratlardan yüzsüzlük akmaktadır.
  • resime bak..biri basbakanin hemsehrisi,mutahhit, millete kufur eden, 465 trilyon vergi borcu affedilen ama 65 milyon dolara ozel ucak alan, digeri yolsuzluk,ihaleye feat vs den yargilanip ceza alan , digerini soylemeye hic gerek yok tum dunya duydu,dinledi kendisini,oglunu,kizini vs neler yaptiklarini...bu millete boyleleri layik !!!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün temel atma töreni düzenlenen 3. Havalimanı'nın ilk etabının açılış tarihini açıkladı.

CUMHURİYET BAYRAMI'NDA AÇILACAK

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, temel atma öncesi havalimanının ilk etabının ne zaman açılacağını da belirtti: "Bu proje Yavuz Sultan Selim köprüsüyle bütünleşecek. Raylı sistemle bütünleşecek. Şehir merkezine 'shutle' denen sistemle bağlanacak. ilk etap 70 ila 90 milyon yolcuya hizmet verecek. Açılışı da 29 Ekim 2017. 3,5 yıldan daha kısa sürede açılacak."

İstanbul'a yapılacak üçüncü havalimanı ihalesinde 25 yıllık kira bedeli için en yüksek teklifi, 22 milyar 152 milyon Euro artı KDV ile Limak-Kolin-Cengiz-Mapa-Kalyon Ortak Girişim Grubu vermişti.

3. HAVALİMANIN AÇILIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Doğruyu dokuz köyden kovarlarmış!!!! Arkadaşlar, çok iyi bir yolda ilerlemekte olan bir ülkeyiz!! Birbirimize destek olalım!!! Kenetlenelim!!! Düşmanların oyununa gelmeyelim!!!! Bu zamana kadar bu hükümetin yaptığını hiç bir hükümet yapmadı ve yapamadı!!! Başbakanımıza destek olalım lütfen!!! Geçmişteki başbakanların hangisi güzel birseyler yaptı Türkiye için? Hiçbiri!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ne bitmez kin öfke,seviyezliktir arkadaş ,Nasıl milliyetçisiniz akıl ermiyor,Başbanımızın yaptığı hizmetleri anlamaya sizin hayalleriniz yetmez ,azınlıksınız artık anlayın düşüncelerimizde artık tarih çöplüğünde.İnadına Erdoğan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
milliyetci ~ 4 yıl önce
kendi insanina kufur edeni korumak,ihale vermek,vergi borcunu affetmek ve onlara senin gibilerin yalakalik yapmasi milliyetcilik midir ?
millet ~ 4 yıl önce
millete küfür eden havuzcu iş adamlarına, küfür edilen milletin başbakanı tarafından üstün başarılarından dolayı plaket verilmekte ve de günün anlam ve önemine binaen tüm suratlardan yüzsüzlük akmaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
! ~ 4 yıl önce
resime bak..biri basbakanin hemsehrisi,mutahhit, millete kufur eden, 465 trilyon vergi borcu affedilen ama 65 milyon dolara ozel ucak alan, digeri yolsuzluk,ihaleye feat vs den yargilanip ceza alan , digerini soylemeye hic gerek yok tum dunya duydu,dinledi kendisini,oglunu,kizini vs neler yaptiklarini...bu millete boyleleri layik !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000