23 Kasım 2014, Pazar 08:01:07

'3. HAVALİMANI SEKTÖR İÇİN BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR'

SDT Logistics Kurucu Ortaklarından Filiz Bayülgen, 3. havalimanının açılmasının sektör açısından çok büyük öneme sahip olduğunu ifade etti.
  • Iphone uygulaması bizimde baskentimiz Ankara var
  • Arkadaşlar, iki seçenek var; körfez ve avrupa arasında ya eziliriz ya büyürüz. Tk nın gelişmesinden, ne körfez havayolları ne de avrupalı devler memnun kalacaklardır. Eni sonu, dünya düzeni bildiğiniz orman kanunuyla işlemekte. Ne güzel işte havacılığı kıvırdık, darısı diğer sektörlere. 3. Hava limanı ile mutlaka ki çok daha ivmelenecek, pazar payı kaçırmadan büyüyeceğiz.
  • Bu arada içtiğim falan yok!!!
  • inşaat durdu diyorlar finansal sorunlardan ötürü, bilen duyan var mı acaba ?

SDT Logistics Kurucu Ortaklarından Filiz Bayülgen, 3. havalimanının açılmasının sektör açısından çok büyük öneme sahip olduğunu ifade ederek, “Türkiye’yi hava kargoda ‘hub’ olmaya taşıyacak yeni havalimanıyla beraber, kargo köyleri projesinin de mutlaka hayata geçirilmesi gerekiyor. Altyapıyla beraber mevzuatlar da uygun hale getirilirse kargo taşımacılığı çok daha hızlı büyüyecek. dedi.

Hükümetin ulaştırma yatırımlarına 16 Milyar lira gibi dev bütçe ayırdığını söyleyen Filiz Bayülgen ihracat ve ithalat rakamlarının da sürekli artmasının karayolu, havayolu ve deniz yolu taşımacılığını büyüttüğünü söyledi.

'3. HAVALİMANI SEKTÖR İÇİN BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

kral ~ 3 yıl önce
Iphone uygulaması bizimde baskentimiz Ankara var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar, iki seçenek var; körfez ve avrupa arasında ya eziliriz ya büyürüz. Tk nın gelişmesinden, ne körfez havayolları ne de avrupalı devler memnun kalacaklardır. Eni sonu, dünya düzeni bildiğiniz orman kanunuyla işlemekte. Ne güzel işte havacılığı kıvırdık, darısı diğer sektörlere. 3. Hava limanı ile mutlaka ki çok daha ivmelenecek, pazar payı kaçırmadan büyüyeceğiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kral ~ 4 yıl önce
Bu arada içtiğim falan yok!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kamyoncu ~ 4 yıl önce
inşaat durdu diyorlar finansal sorunlardan ötürü, bilen duyan var mı acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000