16 Mart 2016, Çarşamba 08:54:13

3. Havalimanı Fransa'da tanıtıldı

Bu yıl Fransa'nın Cannes şehrinde 27.'incisi düzenlenen MIPIM Fuarı kapılarını yerli ve yabancı turistlere açtı.
  • hepiniz ahkam kesmişsiniz. biriniz de çıkıp iyi şeyler yapılıyor dememişsiniz. 11 eylülde kaç kişi öldü. fransa da kaç kişi öldü. biri çıkıp devleti suçladı mı? cümle alem leş kargaları gibi üzerimize üşüşmüş. 100 sene evvel yapamadıklarını yapmaya çalışıyor. gün birlik olma zamanı. lütfen kendimize gelelim.
  • Elin adamı icatlarını,yeni buluşlarını tanıtıyor biz de havaalanı tanıtıyoruz !
  • adamsın 3. havalimanı. almanya titriyor frankfurt titriyooooooooooooooooooooooooooooooo
  • Yok bomba patlamış kimse gelmezmiş, yok inşaattan başka ne yapıyormuşuz, yok yeşil, yok kurbağa. Fransa'da da, Amerika'da bombalar patlıyor ama bizdeki hıyaneti görmüyoruz hiç. Bide küçümsüyorlar mı dedeleri daha büyüğünü yapmış gibi.

Bu yıl Fransa'nın Cannes şehrinde 27.'incisi düzenlenen MIPIM Fuarı kapılarını yerli ve yabancı turistlere açtı. Birçok ülkeden çeşitli firmaları ağırlayan fuarda, gayrimenkul sektörü yeni projelerini dünyaya tanıtma fırsatı buldu.

Türkiye'nin ve İstanbul'un dev çadırını bulunduğu MIPIM'de yeni projeler de sergileniyor. Fuarda İstanbul için geniş bir alan ayrıldı.

İstanbul'un dev projelerinin de sergilendiği fuar alanında sergilenen 3. Havalimanı ihtişamıyla göz doldurdu.

3. HAVALİMANI'NIN İLK ETAP MAKETİ SERGİLENİYOR

Projenin ilk etap maketinin tanıtıldığı uluslararası gayrimenkul fuarında, tüm etaplarının tamamlanması ile dünyanın en yüksek yolcu kapasiteli havalimanı olması planlanıyor.

 

3. Havalimanı Fransa'da tanıtıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

suvari ~ 2 yıl önce
hepiniz ahkam kesmişsiniz. biriniz de çıkıp iyi şeyler yapılıyor dememişsiniz. 11 eylülde kaç kişi öldü. fransa da kaç kişi öldü. biri çıkıp devleti suçladı mı? cümle alem leş kargaları gibi üzerimize üşüşmüş. 100 sene evvel yapamadıklarını yapmaya çalışıyor. gün birlik olma zamanı. lütfen kendimize gelelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fransa ~ 2 yıl önce
Fransa da 5 yaşında çocukların evlenmesine müsaade ediliyor mu ? Vakıflarda çocuklara tecavüz ediliyor mu ? vs vs. Bütün bunlar son 10 senenin rezillikleridir. Kısaca ülke bitti ve özlediğiniz ortadoğu veya arap ülkesi oldu
tanıtma ~ 2 yıl önce
Elin adamı icatlarını,yeni buluşlarını tanıtıyor biz de havaalanı tanıtıyoruz !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cofri ~ 2 yıl önce
adamsın 3. havalimanı. almanya titriyor frankfurt titriyooooooooooooooooooooooooooooooo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hazımsızlar basmış yine ~ 2 yıl önce
Yok bomba patlamış kimse gelmezmiş, yok inşaattan başka ne yapıyormuşuz, yok yeşil, yok kurbağa. Fransa'da da, Amerika'da bombalar patlıyor ama bizdeki hıyaneti görmüyoruz hiç. Bide küçümsüyorlar mı dedeleri daha büyüğünü yapmış gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hazımsız'a ! ~ 2 yıl önce
beğenmediğin dedelerin sayesinde bu yorumu yazıyorsun unutma sahibinin sesi ! hıyanetin en büyüğünü kimler yapıyor ortada ! 10 ayda 400'den fazla kaybımız var!
gerçek hıyanet ~ 2 yıl önce
Dedelerimle iftihar ediyorum, senin yalakalık yaptıkların da, ayakkabı kutularında,tepsilerde dolarları götürdüler,evlerinde kasalar çıktı,paraları sıfırladılar,yolsuzluklar patladı dünya alem gördü,teröristler ile masaya oturdular,onları imrali'ya aracı gönderdiler,oy için teröristlerin yaptıkları kalleşlikleri görmezden geldiler, bedelli askerlik çıkardılar yine gariban çocukları asker oldular, tc'yi kaldırdılar,andı yasakladılar,pkk'lı teröristleri askere karşı gizli tanık olarak kullandılar,başbakan kiziroğlu biji serok ahmet diyen dillerinize kurbanım dedi, şimdi aralarının kötü oldugu arınç efendi,terörist başı için aslında iyi çocuktur,namaz da kılardı dedi, habur'dan gelen teröristlerin ayagına hakim gönderdiler, bölücükleri resmilesmis sarkıcı bozuntularıyla elele sahneye çıktılar,bütün komşularla aramız bozuldu hepsi bize bileniyor,turizmi bitirdiler ve daha birçok marifetler yaptılar hala daha yapıyorlar bilmiyorsan öğren !!!
Hazımsız ~ 2 yıl önce
Ne kadar acınacak durumdasınız . Ülkeyi terör ülkesi haline ben mi getirdim. 10 sene önceye kadar adam gibi yaşıyorduk. Verdiğiniz oylar sayesinde ülke 100 sene geriye gittiği gibi elinde ne varsa kaybetti. YAzıklar olsun
Misafir ~ 2 yıl önce
Ben hep merak ediyordum bu " mall of İstanbul " nerede diye...burdaymış...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000