31 Ocak 2012, Salı 11:45:59

200'DEN FAZLA UÇUŞ İPTAL OLDU AMA...

Onur Havayolları'nın 8Q-032 sefer sayıl İstanbul - Diyarbakır seferi kar nedeniyle rötara uğrayınca yolcular çileden çıktı.
  • Bu saygisiz eşkıyalar kendi uçakları kalkmadı diye diğer uçuşların cekin işlemlerini engellemeye kalktılar ve biz Erzurum yolculari gelene kadarda başarılı oldular,sonra ağızlarının payini aldılar.
  • Hocam bir daha binmesinler zaten - otobus degil ki bu. Havayolu bilerek sefer iptal eder mi hic? Onca zarar, ziyan. Ama Diyarbakir yolcusu iste - sanirim bir acilim daha istiyorlar; "hava acilimi" ki gitsinler memleketlerine. Insallah hava bir an once acar da ivedi memleketlerine giderler.
  • 106 tl ye gidiş dönüş uçak bileti alıyorsunuz Türkiyenin en köklü özel hava yolu ile uçuyorsunuz bi daha hayatta binmem diyorsunuz. Şu an en güvenilir uçaklara sahip şirket Onurair dir. Gidin 200 tl bayılın uçun başka yerden. Onurair insanlara uçmayı öğretti
  • bence suçlu ne yolcu ne onur air nede çelebi hava servisi yolcu hizmetleri ait bağırmakla ve hakaretle hiç bir olmaz onur air ve çelebi personeli hizmeti güzel veriyor.
Onur Havayolları'nın bu sabah 06:45'te havalanması planlanan 8Q-032 sefer sayılı İstanbul - Diyarbakır uçuşu kar nedeniyle iptal edildi. 

Yolcularının uçağa alındıktan sonra uçuşun iptal edilmesi yolcuları çileden çıkardı.

Yeniden bekleme salonuna alınan yolcular Onur Air kontuarları önünde görevlilerle tartıştı. Yaşanan tartışmanın ardından kontuar görevlileri bulundukları kontuarları terkederken, çocuklar bagaj bandlarında oyun oynadı.

İptal olan sefer nedeniyle isyan eden yolcular "Türk Hava Yolları dün akşamdan iptal edildiğini açıklamış. Biz sabahın köründe havaalanına kadar geliyoruz. Bizi uçağa bindirdikten sonra iptal edildiği söyleniyor. Madem hava kötü ne diye havaalanına kadar getiriyorlar bizi" diyerek dert yandı.

Bir başka yolcu ise "170 TL'ye bilet aldım. Değiştirmek istiyorum. Kalkmış bana 70 TL fark vereceksin diyor. Hem beni uçuramıyor, hem de benden fark istiyor" diye konuştu.

Daha sonra Onur Air'in İstasyon Şefi tarafından yolculara öğle yemeği ikram edileceği ve uçuşlarının 16:00'da yapılacağı söylendikten sonra yolcular işlemleri yapılarak sakinleştirildi.


 

  

©AirportHaber.com ÖZEL
200'DEN FAZLA UÇUŞ İPTAL OLDU AMA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

Misafir ~ 6 yıl önce
Bu saygisiz eşkıyalar kendi uçakları kalkmadı diye diğer uçuşların cekin işlemlerini engellemeye kalktılar ve biz Erzurum yolculari gelene kadarda başarılı oldular,sonra ağızlarının payini aldılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hocam bir daha binmesinler zaten - otobus degil ki bu. Havayolu bilerek sefer iptal eder mi hic? Onca zarar, ziyan. Ama Diyarbakir yolcusu iste - sanirim bir acilim daha istiyorlar; "hava acilimi" ki gitsinler memleketlerine. Insallah hava bir an once acar da ivedi memleketlerine giderler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
106 tl ye gidiş dönüş uçak bileti alıyorsunuz Türkiyenin en köklü özel hava yolu ile uçuyorsunuz bi daha hayatta binmem diyorsunuz. Şu an en güvenilir uçaklara sahip şirket Onurair dir. Gidin 200 tl bayılın uçun başka yerden. Onurair insanlara uçmayı öğretti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bence suçlu ne yolcu ne onur air nede çelebi hava servisi yolcu hizmetleri ait bağırmakla ve hakaretle hiç bir olmaz onur air ve çelebi personeli hizmeti güzel veriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000