14 Eylül 2010, Salı 11:37:22

Germanwings yeni bir rekora imza attı

19 Euro’dan başlayan fiyatları ile dikkat çeken uygun fiyatlı Alman havayolu şirketi Germanwings, Ağustos ayında yeni bir rekora imza attı.
  • bu bilgi yanlış daha öncede söyledim hadi alın bakalım berline direk bilet ,alırsanız bana da haber verin ben de alayım
  • almanyaya uçanlar germanwing den başkasını tercih etmesinler bence...yıllardır bu şirketle uçuyorum,bir kere dahi sorun yaşamadım

 Alman Havayolu şirketi Germanwings Ağustos ayında yolcu sayısını %16.18 oranında arttırarak rekor kırdı. 

Geçen yılki Ağustos ayı verilerine oranla bu yıl yolcu sayısını ciddi anlamda yükselten Germanwings, Ağustos ayı içerisinde toplam 851,419 yolcu taşıyarak şirket tarihine yeni bir ilk ekledi.

Geçtiğimiz Temmuz ayında da yolcu sayısını % 14.45 oranında arttıran Alman havayolu şirketi Germanwings, Ağustos ayında da bu başarısını sürdürmeye devam etti.

Havayolu şirketinin yolcu sayısındaki bu artış, Almanya’da süregelen ekonomik durgunluğun da düzelme eğilimine girdiğinin bir belirtisi olarak algılanıyor.

Germanwings yetkilileri, 2011 yılının Ocak ayından itibaren Almanya çıkışlı uçuşlarda uygulanacak olan vergi değişikliğinin belirsizlik yaratabileceği dolayısıyla da yolcu sayısında düşüşlere yol açabileceğini düşünüyor. Bu problemin önüne geçmek için, Germanwings, gelecek yıl için yapılacak rezervasyonlarda vergi fiyatlarını eski şekilde tutmayı planlıyor.

Avrupa’nın en hızlı gelişen havayolu şirketlerinden biri olan Germanwings ile 19 Euro'dan başlayan fiyatlarla İstanbul’dan Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin ve Dortmund’a aktarmasız seyahat etmek mümkün.
 

Germanwings yeni bir rekora imza attı

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
bu bilgi yanlış daha öncede söyledim hadi alın bakalım berline direk bilet ,alırsanız bana da haber verin ben de alayım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
almanyaya uçanlar germanwing den başkasını tercih etmesinler bence...yıllardır bu şirketle uçuyorum,bir kere dahi sorun yaşamadım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000