24 Kasım 2009, Salı 11:49:36

easyJet 10 yeni rotaya uçacak

Avrupa’nın lider düşük tarifeli havayolu şirketi easyJet, 2010 yılında 10 yeni rotaya uçacak.
  • bu ne muhabbet ya...
  • insanin hic inmeyesi geliyor diimi ? (ucaktan) :-)
  • Genelde hep easy jet'le ucarim... yonetimi ve ucus ekibi Ryanair'e gore cok daha profesyonel ama ne yalan soyleyim Ryanair'in kizlarida slovakya'dan polonya'dan secme kizlar :-) pekte guzeller masaalah.

Uçuş filosunu 6 yeni Airbus 319s ile güçlendiren easyJet, uçuş ağını da genişletiyor. 185 uçaklık filosu ile 28 ülkede, 449 uçuş noktasına ve 112 havaalanına uçuş hizmeti veren easyJet, Avrupa ve Kuzey Afrika’da daha çok insana lokal hava alanlarından farklı destinasyonlara düşük tarifeli uçuş imkanı sunacak. 

26.99’DAN EURO’DAN BAŞLIYOR

Uçuş ağına yeni rotalar ekleyen easyJet, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlere hizmet vermeye devam edecek. Yeni eklenen rotaların arasında, Paris-Helsinki, Cagliari- Sardunya Adası, Manchester-Helsinki, Milano-Kazablanka ve Liverpool-Malta gibi uçuş noktaları da yer alıyor. Yeni rotalara uçuşlar 26.99’dan Euro’dan başlıyor.

easyJet 10 yeni rotaya uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
bu ne muhabbet ya...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
insanin hic inmeyesi geliyor diimi ? (ucaktan) :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Genelde hep easy jet'le ucarim... yonetimi ve ucus ekibi Ryanair'e gore cok daha profesyonel ama ne yalan soyleyim Ryanair'in kizlarida slovakya'dan polonya'dan secme kizlar :-) pekte guzeller masaalah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000