22 Nisan 2011, Cuma 13:29:01

"TAZMİNATLAR NEREDE?"

Türk Ulaşım-Sen 1 No'lu Şube ve BTS Sendikasına bağlı DHMİ çalışanları, Başmüdürlük binası önünde alamadıkları tazminatlar için eylem yaptı
  • bir sayılı cetvelin aldığı ek tazminatla övünen sendikalara mağdur personelden selam olsun..
  • nerde bu sendıkalar hakkımızı savunan sendıkalar.yıne goruldukı sadece BTS var gerısı yalan ve çekıngen ve dahada ne eklersenız...
  • Yok haber eksikmiş miş miş iki sendika bir araya gelmiş ortada 20-30 kişi eylem yapıyor gerisi ortada yok.Hepiniz bu kadarmısınız? nerede diğerleri hep armut piş ağzıma düş.ATC eylem yapsın siz sebeplenin birazda siz uğraşın.
  • oturn ve halinize şükür edin akşama kadar yatıyorsnz ...çalışan kim? taseron fırmalar... Biraz hakettik mi diye düşünseniz olmaz mı . özelleşmeli ki herkes işini düzgün yapmalı ..
Türk Ulaşım-Sen 1 No'lu Şube ve Birleşik Taşımacılık Çalışanları Sendikası (BTS) üyesi DHMİ çalışanları, havacılık tazminatlarının ödenmesi için İstanbul Atatürk Havalimanı DHMİ Başmüdürlüğü binası önünde eylem yaptı.

TUS ve BTS üyeleri yoğun katılımlı protesto eylemi sırasında yaptıkları açıklamada altı yıldır alınan Havacılık Tazminatı’nın artırılmasına ilişkin yasanın 2010 yılı Ağustos ayında Meclisten geçtiğini belirterek bugüne kadar bu tazminatların alınmadığını söylediler.

Haklarını alıncaya kadar eylem yapacaklarını kaydeden DHMİ çalışanları 15 Mayıs tarihine kadar tazminatların yatırılmaması durumunda ise “Bu tarihten sonra üretimden gelen gücümüzü kullanacağız” dedi.

"TAZMİNATLAR NEREDE?"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
bir sayılı cetvelin aldığı ek tazminatla övünen sendikalara mağdur personelden selam olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
nerde bu sendıkalar hakkımızı savunan sendıkalar.yıne goruldukı sadece BTS var gerısı yalan ve çekıngen ve dahada ne eklersenız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yok haber eksikmiş miş miş iki sendika bir araya gelmiş ortada 20-30 kişi eylem yapıyor gerisi ortada yok.Hepiniz bu kadarmısınız? nerede diğerleri hep armut piş ağzıma düş.ATC eylem yapsın siz sebeplenin birazda siz uğraşın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
oturn ve halinize şükür edin akşama kadar yatıyorsnz ...çalışan kim? taseron fırmalar... Biraz hakettik mi diye düşünseniz olmaz mı . özelleşmeli ki herkes işini düzgün yapmalı ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000