24 Temmuz 2010, Cumartesi 15:35:36

SÖZ ORHAN BİRDAL'DA

DHMİ çalışanlarının uzun süredir merakla beklediği tasarı, TBMM’den geçerek yasalaştı. Peki, bu DHMİ çalışanları için ne ifade ediyor? İşte tüm bu sorular dün akşam Airport TV'de yanıt buldu...
  • ne acaipsin dhmi li bey kendi içinizde sen şu kadar alıyosun ben bunu alıyorum bitti şimdi shgm yemi sarıyosun. biz kac senedir yanımızda 3 katı maaş alan arkadaşlarımızla iş yapıyoruz bir gün olsun sen fazla alıyosun haketmedin demedik hepsine helali hoş olsun. ilk önce sindirimine yardımcı soda falan iç. ayrıca gören wright kardeşler sanır seni. senin paranda kimsenin gözü yok aklın çıkacak pay alırısak diye. biz sadece nerden olursa olsun adalet istiyoruz. gel bizim kurumda 1 ay dayan bi tazminatta ben verecem sana. ha gelir çalışırım bir ay çıkarım dersen seni almaya kimse cesaret edemez. bilmiyorum uzaktan hoş mu geliyor shgm ama halimize acırsın. otur şükret milletin emeklerine de laf etme.
  • Biz SHGM olarak 130 personel ile bu kadar iş yapıyorsak Siz 7000 küsur personelle neler yapmazsınız! Şİmdiye uzay üssü kurmanız gerekirdi :-)))). Kimin ne kadar iş yaptığını bilmeden böyle konuşup komik duruma düşme sayın DHMİ li kardeş. Ayrıca aldığınız para helal hoş olsun. Kimsenin parasında gözümüz yok! Sadece adalet diyoruz...Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü üst geçiş izni vermese Eurocontrol paranız nereden gelecek :-)))).
  • İddia ediyorum SHGM, Dışişleri bakanlığından sonra temposu en yoğun 2. kamu kurumudur.
  • gel bir gün ankaraya genel müdürlüğümüze misafir olda ne iş yaptığımızı gösterelim. ha gelemem dersen istanbulda ve antalya da da temsilciliklerimiz var bekleriz. tabi sen yoğunsundur fal bakmaktan fırsat bulursan ugra. kib byee

Havacılık tazminatları konusunda uzun süren bekleyiş mutlu sonla bitti. Türkiye Büyük Millet Meclis’inde görüşülen tasarı yasalaşınca DHMİ çalışanları büyük mutluluk yaşadı.

DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, canlı yayında havacılık tazminatları konusunu ve bugüne kadar ki süreci dün akşam Airport TV Ana Haber Bülteni'nde Nilay Morgül Herdem'e anlattı.

Peki, Orhan Birdal neler söyledi?

İşte yanıtı:

SÖZ ORHAN BİRDAL'DA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 8 yıl önce
ne acaipsin dhmi li bey kendi içinizde sen şu kadar alıyosun ben bunu alıyorum bitti şimdi shgm yemi sarıyosun. biz kac senedir yanımızda 3 katı maaş alan arkadaşlarımızla iş yapıyoruz bir gün olsun sen fazla alıyosun haketmedin demedik hepsine helali hoş olsun. ilk önce sindirimine yardımcı soda falan iç. ayrıca gören wright kardeşler sanır seni. senin paranda kimsenin gözü yok aklın çıkacak pay alırısak diye. biz sadece nerden olursa olsun adalet istiyoruz. gel bizim kurumda 1 ay dayan bi tazminatta ben verecem sana. ha gelir çalışırım bir ay çıkarım dersen seni almaya kimse cesaret edemez. bilmiyorum uzaktan hoş mu geliyor shgm ama halimize acırsın. otur şükret milletin emeklerine de laf etme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Biz SHGM olarak 130 personel ile bu kadar iş yapıyorsak Siz 7000 küsur personelle neler yapmazsınız! Şİmdiye uzay üssü kurmanız gerekirdi :-)))). Kimin ne kadar iş yaptığını bilmeden böyle konuşup komik duruma düşme sayın DHMİ li kardeş. Ayrıca aldığınız para helal hoş olsun. Kimsenin parasında gözümüz yok! Sadece adalet diyoruz...Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü üst geçiş izni vermese Eurocontrol paranız nereden gelecek :-)))).

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İddia ediyorum SHGM, Dışişleri bakanlığından sonra temposu en yoğun 2. kamu kurumudur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
gel bir gün ankaraya genel müdürlüğümüze misafir olda ne iş yaptığımızı gösterelim. ha gelemem dersen istanbulda ve antalya da da temsilciliklerimiz var bekleriz. tabi sen yoğunsundur fal bakmaktan fırsat bulursan ugra. kib byee

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000