04 Mayıs 2011, Çarşamba 18:01:41

RAKAMLAR YALAN SÖYLEMEZ: TÜRKİYE UÇUYOR!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Nisan ayına ait trafik rakamlarını açıkladı.
  • TÜRKİYE UÇUYOR DOĞRU AMA UÇURUMA DOĞRU!!!!
  • hızlı tren diyorsun doğru gördük ilk seferde neler olduğunu.oğlu geç kaldı diye apronda taxideki paris uçağı körüğe geri çektirilen ulaştırma bakanı kaza sonrası ben mi kullanıyordum demişti.. duble yollar diyorsan tv den seyrettik duble yolların halini,heryerde bakım çalışması var o kadar kaliteli!!yol yapmışlar ki boyuna bozuluyor..kişi başı gelir neye göre 13.000 $? ortalama yaşam süresi 72 dersen devlet istatistiklerine doğru bakmıyorsun demek ki..yada 200 tl taksitle araba alabiliyorsun doğru çok marifet mi araba almak? dünyanın en pahalı arabası burda..bu da marifet mi?? çalışan kesimin en fazla %4 zam alabildiği bir ülke mi avrupanın en hızlı büyüyen ülkesi?? Burası tek kelimeyle 3..dünya ülkesi..Yakında da batacak.
  • ya hep beni hakli cikariyorsunuz arkadaslar. Sagir kulaklar duymuyor,kor gozler gormuyor.Durum sayenizde komedinin otesine gecti.88 sene olmus ulke kurulali bugune kadar o koltuktakiler ne yapmis.Bari onlar yapmadi tamamda siz yapana laf etmeyin.akepeyi bosver sen gerceklere bak.ne kadar narsist bir haliniz varsa ulkenizi asagilamak size zevk veriyor.Hizli tren,duble yollar,bitmeyen tuneller,herkesin ucaga binmesi,kisi basi gelirin 13.000 USD olmasi,ortalama yasam suresinin 67den 72ye cikmasi,kisi basi dusen araba,tv,okul,hastane sayilarinin artmasi,IMF'nin bu ulkeden defolmasi,2010'da avrupanin en hizli buyuyen ulkesi olmasi,dunyanin en buyuk 16. ekonomisi olmasi,enflasyonun tek haneye inmesi.can kurban boyle 3. dunya ulkesine.komedi y
  • akepe seni iyi beslemiş anlaşılıyor...Dünyada ne kadar gariban,fakir,para harcamayan turist varsa ülkemize geliyor orası doğru...Onlar için sudan ucuz memleket..Nasılsa onlara hayran olan da çok...Açılımcı,şehitlere 'kelle' ,terörist başına 'sayın' diyen başbakan onlara toprak,mal,mülk satmaya çok meraklıya..Avrupa da en hızlı büyümüş ülke olduğu doğru o yüzden en pahalı benzin,araba,elektrik vs burda değil mi? 10 sene evvel herkes zengin diyorsun da akepe zamanında zengin olan yandaşları niye katmıyorsun ? Demek ki seni iyi mamalıyorlar ki böyle bol keseden sallıyorsun..Türkiye bu haliyle,bu kafayla 3.dünya ülkesi olur başka hiçbir şey

DHMİ, trafik sonuçlarının bir önceki yılın Nisan ayına göre, iç hatlarda % 16,8 artışla 45.497 olduğunu bildirdi.  Bir önceki yıl Avrupa’da volkanik aktivite yayılımı ile yaşanan olumsuzlukların etkisi ile ancak % 7,3 artış kaydeden dışhat uçak trafiği ise  % 20,6 ‘lık artışla 33.895 oldu. 79.392 olan toplam uçak trafiğinde ise % 18,4 artış kaydedildi.

Nisan 2011 itibariyle yolcu trafiğinde kaydedilen güçlü artışlar da dikkat çekti. Nisan 2011 itibariyle havaalanlarında, % 18,1 artışla 4.489.246 iç hat, % 31,1 artışla 4.108.773 dış hat yolcu trafiği gerçekleşti ve toplamda 8.598.019 yolcuya hizmet verildi. Toplam yolcu trafiğinde de geçen yılın Nisan Ayına göre % 24 artış kaydedildi.

Yolcu ve uçak trafiğindeki artışlara paralel olarak, havaliman ve havaalanlarında, 2011 yılı Nisan ayı itibariyle % 18,5 artışla,  161.876 ton yük (Kargo+Posta+Bagaj) taşımacılığı gerçekleştirildi.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda 21 Nisan 2011 Perşembe günü 946 uçak trafiği ile pik gün uçak trafiği rekoru kırıldı.

469’u kalkış, 477’si iniş olmak üzere toplam 946 uçak trafiğinin % 88’i yolcu, % 3’ü hava taksi, % 3 ü kargo % 2 si de iş uçuşu amaçlı olarak gerçekleşti.
 

RAKAMLAR YALAN SÖYLEMEZ: TÜRKİYE UÇUYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 7 yıl önce
TÜRKİYE UÇUYOR DOĞRU AMA UÇURUMA DOĞRU!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hızlı tren diyorsun doğru gördük ilk seferde neler olduğunu.oğlu geç kaldı diye apronda taxideki paris uçağı körüğe geri çektirilen ulaştırma bakanı kaza sonrası ben mi kullanıyordum demişti.. duble yollar diyorsan tv den seyrettik duble yolların halini,heryerde bakım çalışması var o kadar kaliteli!!yol yapmışlar ki boyuna bozuluyor..kişi başı gelir neye göre 13.000 $? ortalama yaşam süresi 72 dersen devlet istatistiklerine doğru bakmıyorsun demek ki..yada 200 tl taksitle araba alabiliyorsun doğru çok marifet mi araba almak? dünyanın en pahalı arabası burda..bu da marifet mi?? çalışan kesimin en fazla %4 zam alabildiği bir ülke mi avrupanın en hızlı büyüyen ülkesi?? Burası tek kelimeyle 3..dünya ülkesi..Yakında da batacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ya hep beni hakli cikariyorsunuz arkadaslar. Sagir kulaklar duymuyor,kor gozler gormuyor.Durum sayenizde komedinin otesine gecti.88 sene olmus ulke kurulali bugune kadar o koltuktakiler ne yapmis.Bari onlar yapmadi tamamda siz yapana laf etmeyin.akepeyi bosver sen gerceklere bak.ne kadar narsist bir haliniz varsa ulkenizi asagilamak size zevk veriyor.Hizli tren,duble yollar,bitmeyen tuneller,herkesin ucaga binmesi,kisi basi gelirin 13.000 USD olmasi,ortalama yasam suresinin 67den 72ye cikmasi,kisi basi dusen araba,tv,okul,hastane sayilarinin artmasi,IMF'nin bu ulkeden defolmasi,2010'da avrupanin en hizli buyuyen ulkesi olmasi,dunyanin en buyuk 16. ekonomisi olmasi,enflasyonun tek haneye inmesi.can kurban boyle 3. dunya ulkesine.komedi y

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
akepe seni iyi beslemiş anlaşılıyor...Dünyada ne kadar gariban,fakir,para harcamayan turist varsa ülkemize geliyor orası doğru...Onlar için sudan ucuz memleket..Nasılsa onlara hayran olan da çok...Açılımcı,şehitlere 'kelle' ,terörist başına 'sayın' diyen başbakan onlara toprak,mal,mülk satmaya çok meraklıya..Avrupa da en hızlı büyümüş ülke olduğu doğru o yüzden en pahalı benzin,araba,elektrik vs burda değil mi? 10 sene evvel herkes zengin diyorsun da akepe zamanında zengin olan yandaşları niye katmıyorsun ? Demek ki seni iyi mamalıyorlar ki böyle bol keseden sallıyorsun..Türkiye bu haliyle,bu kafayla 3.dünya ülkesi olur başka hiçbir şey

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000