03 Şubat 2014, Pazartesi 15:50:16

ÖZEL KALEME KIYAK ATAMA!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal’ın özel kalem müdiresi Binnur Şahin, sürpriz şekilde Trabzon Havalimanı Başmüdür yardımcılığına atandı. Atamanın perde arkasında hangi iddia var?
  • Bu hanımefendi DHMİ camiasında çalışan en düzgün ve geldiği yeri hak eden insanlardan birisidir.Kişileri karalamaya çalışan insanlar önce bu dünyada Türk adaletine hesap verecek,öbür tafta ise ilahi adalete...(veya vermeye çalışacak).
  • ELBET KEDİLERİN HUYUDUR ERİŞEMEDİĞİ CİĞERE MUNDAR DEMEK. Yıl 2002 T.C. Havalimanı/Meydanı sayısı ? Yıl 2014 ? Yıl 2002 sefer sayısı ? Yıl 2014 ? Yıl 2002 yolcu sayısı ? Yıl 2014 ? Yıl 2002 personel sayısı ? Yıl 2014 ? Yıl 2002 gelir durumu ? Yıl 2014 ? ve ve ve daha ne çok kıyaslanabilir bi dolu nice gerçek. NEREDEEEN - NEREYEEE ! Erzincanlı iki YİĞİT,,, bi Bakan ve bi Genel Müdür ve atadıkları bi gayretli ekip. Hadi desenize filanca Genel Müdür zamanında daha yüksekteki çıtadan atlanılmıştı diye. Hadi desenize filanca Genel Müdür başarı için güvenilir ekip kurmayıp var olanlarla başarıya ulaşmıştı. Hadi desenize 10 yılı aşkın görevini sürdürebilen filanca Genel Müdür Özel Kalem Müdürlüğü makamında tek Özel Kalem Müdürü ile çalışmıştı. (ki özel kalem müdürlükleri asaleten müdürlükler için 6 ayda bir yeni kişilerle dolar boşalır) Hadi desenize filanca Genel Müdür sayesinde havacılık tazminatını alır olduk diye. E hadi bi şeyler desenize KISKANÇLIK dışında gerçek bi şeyler...
  • Helal olsun bakan beye nasılda el koydu duruma yetmedimi 150 tane müdür atadınız sınavsız genel müdür beye yakın olmayanların günahı ne.
  • GENEL MÜDÜRÜN KOLTUĞUNDA GÖZÜ OLANLAR ŞİMDİ İŞTAHLANMIŞTIR. AĞZINIZIN SUYUNU SİLİN ÇOK BELLİ OLUYOR...10 YILDIR D.H.M.İ. Yİ ZİRVEYE TAŞIYAN BİRİNİ HARCAMAK BU KADAR KOLAY DEĞİL....UYDURUKTAN BİR HABER UĞRUNA HÜKÜMET BAŞARILI BİR BÜROKRATINI HARCAMAZ.....

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal’ın özel kalem müdiresi Binnur Şahin, sürpriz şekilde Trabzon Havalimanı Başmüdür yardımcılığına atandı. Atamanın perde arkasında hangi iddia var?

Trabzon Havalimanı Başmüdür yardımcılığı görevine Binnur Şahin atandı. DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal’ın yurtiçi ve yurtdışındaki birçok etkinlikte yanında yer alan Özel Kalem Müdürü Binnur Şahin, tartışılacak bir kararla başmüdür yardımcılığı görevine getirildi.
Bir süre önce yeni görevine başlayan Şahir, bir hafta yeni görevinde bulunduktan sonra 15 gün izne ayrıldı. 15 Şubat’ta yeniden görevinin başına dönecek olan 

Şahin’in bu ataması oldukça tartışılırken atamanın perde arkasında ilginç bir düşünce olduğu iddia edildi.

Birdal’a yakınlığıyla bilinen Şahin’in 15 gün süreyle prosedür gereği Trabzon Havalimanı başmüdür yardımcılığı görevini yürüttükten sonra SMART projesinin başına getirileceği iddiası kulislerde konuşulurken, bu atamanın bazı çevrelerde ciddi rahatsızlık yaratacağı kaydedildi.


©AirportHaber Özel
 

ÖZEL KALEME KIYAK ATAMA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

C.C. ~ 4 yıl önce
Bu hanımefendi DHMİ camiasında çalışan en düzgün ve geldiği yeri hak eden insanlardan birisidir.Kişileri karalamaya çalışan insanlar önce bu dünyada Türk adaletine hesap verecek,öbür tafta ise ilahi adalete...(veya vermeye çalışacak).

Yanıtla

Kalan karakter 1000
24_KILIC_61 ~ 4 yıl önce
ELBET KEDİLERİN HUYUDUR ERİŞEMEDİĞİ CİĞERE MUNDAR DEMEK. Yıl 2002 T.C. Havalimanı/Meydanı sayısı ? Yıl 2014 ? Yıl 2002 sefer sayısı ? Yıl 2014 ? Yıl 2002 yolcu sayısı ? Yıl 2014 ? Yıl 2002 personel sayısı ? Yıl 2014 ? Yıl 2002 gelir durumu ? Yıl 2014 ? ve ve ve daha ne çok kıyaslanabilir bi dolu nice gerçek. NEREDEEEN - NEREYEEE ! Erzincanlı iki YİĞİT,,, bi Bakan ve bi Genel Müdür ve atadıkları bi gayretli ekip. Hadi desenize filanca Genel Müdür zamanında daha yüksekteki çıtadan atlanılmıştı diye. Hadi desenize filanca Genel Müdür başarı için güvenilir ekip kurmayıp var olanlarla başarıya ulaşmıştı. Hadi desenize 10 yılı aşkın görevini sürdürebilen filanca Genel Müdür Özel Kalem Müdürlüğü makamında tek Özel Kalem Müdürü ile çalışmıştı. (ki özel kalem müdürlükleri asaleten müdürlükler için 6 ayda bir yeni kişilerle dolar boşalır) Hadi desenize filanca Genel Müdür sayesinde havacılık tazminatını alır olduk diye. E hadi bi şeyler desenize KISKANÇLIK dışında gerçek bi şeyler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arff ~ 4 yıl önce
Helal olsun bakan beye nasılda el koydu duruma yetmedimi 150 tane müdür atadınız sınavsız genel müdür beye yakın olmayanların günahı ne.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KÖRFEZ ~ 4 yıl önce
GENEL MÜDÜRÜN KOLTUĞUNDA GÖZÜ OLANLAR ŞİMDİ İŞTAHLANMIŞTIR. AĞZINIZIN SUYUNU SİLİN ÇOK BELLİ OLUYOR...10 YILDIR D.H.M.İ. Yİ ZİRVEYE TAŞIYAN BİRİNİ HARCAMAK BU KADAR KOLAY DEĞİL....UYDURUKTAN BİR HABER UĞRUNA HÜKÜMET BAŞARILI BİR BÜROKRATINI HARCAMAZ.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000