31 Temmuz 2008, Perşembe 17:35:28

Havalimanının 'Nihat Abi'si emekli oldu

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde (DHMİ) Türkiye’nin en genç meydan amiri olarak 1962 yılında işe başlayan Nihat Şencan, 46 yıllık meslek hayatını bugün noktaladı.
  • NİHAT AMCA HAYIRLI UGURLU OLSUN
  • sevgili nihat abeye hayatının geri galını sağlık ve mutlulukla geçirmesini diliyorum. bu onurlu davranışında ötürü de teşekkür ediyorum artık gençlerin önü açılsın diyerek böylesi bir örnek davranışı diğer ninelerden bekliyoruz.
  • Yorumunuz... hayırlı olsun nihat abi.
  • İNSANLARI SEVDİĞİ KADAR KENDİSİNİDE SEVDİRMESİNİ BİLEN AK ŞAÇLI NİHAT ABİ SAĞLIKLI VE HUZURLU BİR EMEKLİLİK HAYATI YAŞA EMİ.

Sırasıyla Ankara, Erzincan, Elazığ ve Batman illerinde görev yapan Şencan, son 28 yıldır da Atatürk Havalimanı’nda devlete hizmet veriyordu. Örnek tavırlarıyla meydan çalışanlarının saygı ve sevgisini kazanan değerli büyüğümüz, arkadaşları tarafından emekliliğe uğurlandı.

İç Hatlar Meydan Amiri olarak görevini devreden Nihat Şencan, ‘‘Severek, aşkla yapılan her iş başarıyı da beraberinde getirir. 46 yıl usanmadan, bıkmadan şevk ile çalıştıktan sonra bu gün emekliliğe ayrılmak açıkçası bana tarifi zor duygular yaşatıyor’’ dedi.

Şencan, emeklilik sonrası için bir plan yapmadığını ancak isteyen herkese yıllardır edindiği havacılık tecrübelerini aktarabileceğini de sözlerine ekledi.

Havacılığın son 46 yılındaki gelişmelere tanıklık etmiş Nihat Şencan’a bundan sonraki hayatında Airport Haber Ailesi olarak, sağlık ve huzur diliyoruz.

Nihat Şencan

Nihat Şencan

Nihat Şencan

Havalimanının 'Nihat Abi'si emekli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Rumuz ~ 10 yıl önce
NİHAT AMCA HAYIRLI UGURLU OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Davut gakko ~ 10 yıl önce
sevgili nihat abeye hayatının geri galını sağlık ve mutlulukla geçirmesini diliyorum. bu onurlu davranışında ötürü de teşekkür ediyorum artık gençlerin önü açılsın diyerek böylesi bir örnek davranışı diğer ninelerden bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Yorumunuz... hayırlı olsun nihat abi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YARENLER ~ 10 yıl önce
İNSANLARI SEVDİĞİ KADAR KENDİSİNİDE SEVDİRMESİNİ BİLEN AK ŞAÇLI NİHAT ABİ SAĞLIKLI VE HUZURLU BİR EMEKLİLİK HAYATI YAŞA EMİ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000