27 Ocak 2012, Cuma 08:05:10

HAVA KOŞULLARI UÇUŞLARI VURDU

Yurt genelinde etkisini sürdüren elverişsiz hava koşulları hava ulaşımını da olumsuz etkiliyor. Kötü hava koşulları nedeniyle bölgedeki illere inemeyen uçaklar, Elazığ Havaalanı'na inmeye başladı...
  • yazıklar olsun elazığ halkına bu kadar hizmet yapdı adam siz ise dedikodusunu yapiyorsunuz elazığ milleti haindir bir elazığlı olarak bunu söylüyorum adam çocuklarına 1 kuırus haram yokma yedirmedi ama elazığlı siyasetçiler i mehmet kayanın yerini hemen değiştirdiler ama bir gün bunların hesabı sorulur
  • malatya hv alanı 24 saat 10 yıldır hizmet vermektedir elazığ ne zamandan beri 24 saat çalışmaya başlamışki çok zamanlar elazığ mardin ve d.bakır uçakları malatyaya indi ama biz reklam sevmeyiz malatya her türlü hv.cılık imkanlarının olduğu bir hava alanıdır sn kaya malatyada görev yaptı azda olsa bilmesi gerekir.
  • Çalışır çalışır ama nasıl aman aman...
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
Elazığ Havaalanı kötü hava şartlarının bölgede hüküm sürmeye başlamasıyla birlikte diğer illerin ulaşımlarına da katkı sağlıyor. Başta Malatya olmak üzere bölge illerine iniş ve kalkış yapamayan çok sayıda uçak, Elazığ Havaalanı'nın sunduğu olanakları kullanarak seferlerini sürdürüyor.

Elazığ Havaalanı da bu hizmeti sunmak için 24 saat aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Yeni yapılan pisti ile dünyada sayılı havaalanlarından biri olan Elazığ Havaalanı kötü hava koşulları nedeniyle Malatya, Muş, Diyarbakır ve Şanlıurfa gibi illere inemeyen uçaklara ev sahipliği yapıyor. 
 
Kötü hava şartları nedeniyle bölge illerine inemeyen uçaklar, Elazığ Havaalanı'na yönlendiriliyor. Elazığ Devlet Hava Meydanı İşletme Müdürü Mehmet Kaya, olumsuz hava şartları karşısında meydanda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kaya, elverişsiz hava koşulları nedeniyle bir çok uçağın Elazığ'a indiğini belirterek, hava sıcaklığının eksi 3 dereceye düşmesi sonucu buz çözücü attıklarını söyledi. Kaya, "Hiçbir uçuşumuzu aksatmadığımız gibi bölge illerin uçaklarının da havaalanımıza inmesine olanak sağladık. Elazığ Havaalanı son yıllarda büyük bir atılım ve ilerleme sağladı. 24 saat açık bir havaalanıyız. Tüm ekiplerimizle hizmetlerimizi en iyi şekilde yapabilme gayreti içindeyiz. Malatya Onur Air, ve Türk Hava Yolları uçakları buraya indi. Daha önce de Diyarbakır ve Şanlıurfa'ya inmesi gereken Sun Expres uçakları, buraya geldi. Dün İstanbul-Muş uçağı olumsuz hava şartları nedeniyle buraya geldi. Özellikle kar yağışı buzlanma ve görüşün olmadığı günlerde, DHMİ'nin bize sunduğu bu hizmetlerden çok memnunuz. 

Pegasus Malatya-Elazığ Bölge Müdürü Eyüp Sabri Allı ise özverili çalışıp 24 saat meydanı açık tutan meydan müdürlüğü yetkilileri ve personelini kutladığını söyledi. Allı, "Normal şartlarda bu uçaklarımızı çalışma gayreti olmadan buraya indirmek mümkün değil. Şu an Malatya uçaklarını da buraya indirmeye başladık. Muhtemelen akşamki uçağımızı da buraya indireceğiz. Bu konuda Elazığ DHMİ bizim için bir şanstır" şeklinde konuştu.
HAVA KOŞULLARI UÇUŞLARI VURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

misafir ~ 5 yıl önce
yazıklar olsun elazığ halkına bu kadar hizmet yapdı adam siz ise dedikodusunu yapiyorsunuz elazığ milleti haindir bir elazığlı olarak bunu söylüyorum adam çocuklarına 1 kuırus haram yokma yedirmedi ama elazığlı siyasetçiler i mehmet kayanın yerini hemen değiştirdiler ama bir gün bunların hesabı sorulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
malatya hv alanı 24 saat 10 yıldır hizmet vermektedir elazığ ne zamandan beri 24 saat çalışmaya başlamışki çok zamanlar elazığ mardin ve d.bakır uçakları malatyaya indi ama biz reklam sevmeyiz malatya her türlü hv.cılık imkanlarının olduğu bir hava alanıdır sn kaya malatyada görev yaptı azda olsa bilmesi gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Çalışır çalışır ama nasıl aman aman...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000