17 Ağustos 2011, Çarşamba 07:49:51

DHMİ'DEN 'ÇARDAK' İHALESİ

DHMİ, Denizli-Çardak Havaalanı Müdürlüğü, 06/24 pist başlarına RESA Yapımı yapım işi için ihale açtı...
  • siktim sene dursan denizliden yurt disina sefer yapilmaz.cardak havaalani,denizli merkez arasi 67 km.dünyanin neresinde havaalani sehre bu kadar uzak.kocabasa zindan yapilacagina havaalani yapilsaydi.denizli milletvekillerinin denizliye ne faydasi var.
  • denizlinin merkeze daha yakın bi yere havaalanı yapılmalı. yapılırsa hem uçuş sayısı fazlalaşır hemde turist sayısı..
  • Denizli merkez ile Cardak havalimaninin arasi 65km dir. Ben bir Denizlili olarak bu mesafeyi Denizli hava trafiginin önünde bir engel olarak tenkit ederim. Merkezden 1 saat alan servis otobüsüyle alana ulasiliyor. Bu cok garip bir durum. DNZ-IST ucus süresi 50dk. Sanki memleketimizde baska liman yapacak yer kalmadi.
  • Denizli ili ihracaatta 4.sırada,yurtdışı transiy yolcusu yoğun,yolcu profili işadamı,sanayici ağırlıklı fakat Denizli havaalanında gümrük yok.Gümrük müdürüde arabam eski,personelim yok deyip Denizli'den personel görevlendirmek istemiyor.Gümrüklü uygulamasının Denizli'de durdurulması için elinden geleni yapıyor.Yurtdışı yolcuları mağdur olacak diye düşünmüyor.Nasıl bu potansiyel ortaya çıkacak? çıkacak?
DHMİ, Denizli-Çardak Havaalanı Müdürlüğü, 06/24 Pist Başlarına RESA Yapımı yapım işi için ihale açtı.İhale 23 Ağustos’ta Denizli-Çardak Havaalanı Müdürlüğünde yapılacak.

İhale için henüz bir teklif alınmazken, talebin fazla olacağı yönünde tahminler yapılıyor.
DHMİ'DEN 'ÇARDAK' İHALESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
siktim sene dursan denizliden yurt disina sefer yapilmaz.cardak havaalani,denizli merkez arasi 67 km.dünyanin neresinde havaalani sehre bu kadar uzak.kocabasa zindan yapilacagina havaalani yapilsaydi.denizli milletvekillerinin denizliye ne faydasi var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
denizlinin merkeze daha yakın bi yere havaalanı yapılmalı. yapılırsa hem uçuş sayısı fazlalaşır hemde turist sayısı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Denizli merkez ile Cardak havalimaninin arasi 65km dir. Ben bir Denizlili olarak bu mesafeyi Denizli hava trafiginin önünde bir engel olarak tenkit ederim. Merkezden 1 saat alan servis otobüsüyle alana ulasiliyor. Bu cok garip bir durum. DNZ-IST ucus süresi 50dk. Sanki memleketimizde baska liman yapacak yer kalmadi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Denizli ili ihracaatta 4.sırada,yurtdışı transiy yolcusu yoğun,yolcu profili işadamı,sanayici ağırlıklı fakat Denizli havaalanında gümrük yok.Gümrük müdürüde arabam eski,personelim yok deyip Denizli'den personel görevlendirmek istemiyor.Gümrüklü uygulamasının Denizli'de durdurulması için elinden geleni yapıyor.Yurtdışı yolcuları mağdur olacak diye düşünmüyor.Nasıl bu potansiyel ortaya çıkacak? çıkacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000