10 Şubat 2014, Pazartesi 13:10:25

DHMİ’DEKİ O ATAMA BAKANI KIZDIRDI

DHMİ’de özel kalem müdür vekili Binnur Şahin’in Trabzon Havalimanı Başmüdür yardımcılığına atanmasından sonra Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan, DHMİ’deki atamalara el koydu.
  • Kurumda ne adamlar var hiçbir vasfı olmadığı halde müdür olmak için milletvekillerini ayarlayıp beklemeye geçmişler, lafta müslümanlar!!
  • Bu kurum tüm yönetimi ile yeniden yapılandırmalıdır.
  • Bakanim Orhan Bridal geldi geleli Bu Kurumda tad tuz kalmadi onun gozunde Havaseyruseferden baska personnel yok o kadar insanin ahini aldi Bir an once gonderilmeli
  • Nasıl çıksın adamların herşeyi haksızlık hukuksuzluk. inşallah hepsinin hesabı sorulacak.

DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal’ın özel kalem müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Binnur Şahin’in Trabzon Havalimanı Başmüdür yardımcılığına atanması Bakan Elvan’ı kızdırdı.

Haberin Airporthaber’de yer almasından bir gün sonra Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan, DHMİ’deki sürpriz atamadan son derece rahatsız oldu.

Bakan Elvan atama haberini duyar duymaz DHMİ’ye  bir yazı göndererek bilgisi dışında atama yapılmamasını istedi.

Bilindiği gibi Özel Kalem Müdürü Binnur Şahin, geçtiğimiz günlerde Trabzon Havalimanı Başmüdür yardımcılığı görevine atanmış ve görevine başlar başlamaz izne ayrılmıştı. Şahin’in bu atamasının usulen yapıldığı iddiaları konuşulurken sonrasında Smart projesinin başına getirileceği iddiaları ayyuka çıkmıştı.

Airporthaber.com

DHMİ’DEKİ O ATAMA BAKANI KIZDIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

DHMİ çalışanı ~ 4 yıl önce
Kurumda ne adamlar var hiçbir vasfı olmadığı halde müdür olmak için milletvekillerini ayarlayıp beklemeye geçmişler, lafta müslümanlar!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yeniden yapılanma ~ 4 yıl önce
Bu kurum tüm yönetimi ile yeniden yapılandırmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elista ~ 4 yıl önce
Bakanim Orhan Bridal geldi geleli Bu Kurumda tad tuz kalmadi onun gozunde Havaseyruseferden baska personnel yok o kadar insanin ahini aldi Bir an once gonderilmeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ses yok ağalardan? ~ 4 yıl önce
Nasıl çıksın adamların herşeyi haksızlık hukuksuzluk. inşallah hepsinin hesabı sorulacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000