02 Mayıs 2014, Cuma 10:05:39

DHMİ'DE SÜRPRİZ ATAMA

DHMİ Çanakkale Havalimanı Müdürü Hasan Pala, sürpriz bir kararla Ankara’ya tayin edildi. Pala’nın yerine kim atandı?
  • Sanırım bazıları ulaştırma bakanınin Lütfü Elvan olduğunu sanıyor. .. Yapmayin kardeşim Lütfü bey Binali Yıldırım'ın gölgesinden kurtulamadı mümkünde değil. Binali bey ulaştırma Bakanlığının en ücra birimine kadar sinmiş. Değişim olduğunda nasıl da umut dağıttı hatırlarsanız ama show gibi bişeydi bu. Sayıştay raporlarını bile tinlamiyor adamlar kayirmacilik adaletsizlik almış başını gidiyor.
  • DHMİ' DE ADALETTEN BAHSETMEK NE MÜMKÜN. GÖREVDE YÜKSELME SINAVINDA MÜDÜR YRD. OLAMAYANLAR MÜDÜR OLUYOR. U.YALVAÇ-UŞAK, Ö.POLAT-ELAZIĞ, E.TAŞSETEN-SİVAS....... EL VİCDAN SAYIN ORHAN BİRDAL...
  • ESKİDEN KAMUSENİN YAPTIĞI ADALETSİZLİKLERİ ŞİMDİ MEMUR SEN YAPIYOR... HAVALİMANINDA Kİ TEMSİLCİLER MÜDÜRÜN AYAĞINI KAYDIRMAK İSTEDİĞİ ZAMAN MÜDÜRÜ KARALAMA KAMPANYASI BAŞLATIYOR... HALBU Kİ TEMSİLCİNİN GÖZÜ MÜDÜRÜN MAKAMINDA O YÜZDEN MÜDÜRÜ KÖTÜLÜYOR... MÜDÜR GİTTİĞİ ZAMAN OLUŞACAK BOŞLUKTA KENDİSİNİ MÜDÜR YAPTIRDIYSA İYİ YOKSA AYNI METODU YENİ GELEN MÜDÜRE UYGULUYOR... SAYIN MEMUR SEN SENDİKA BAŞKANI CAN BAŞKAN LÜTFEN MÜDÜRLER HAKKINDA SİZE BİRİ OLUMSUZ BİR ŞEYLER SÖYLERSE ONU İYİ ARAŞTIRIN... İNSANLAR ÇOLUK ÇOCUK PERİŞAN OLUYOR... SONRA BUNUN VEBALİ MAHŞERİ KÜBRA DA AĞIR OLUR...
  • Hani 2012 Gaziantep Koordinasyon toplantısında Md.Yardımcıları Müdür olacak diye Prensip kararı alınmıştı.Demek ki ilke şu;Sınava gir kazanamama Malum sendikaya koştur.Müdür yardımcılığı sınavını kazanma ama müdür ol.Özkan Kardeş böyle İsmet Kardeş Böyle,personelci kardeş böyle.Bu kuruma kafası çalışan değil,iyi sendika değiştirebilen,ayak oyunlarını iyi yapanlar lazım.2014 Sayıştay raporunu iyi okuyun ey yönetim kurulu.DHMİ'de yükselme devri bitti.

Çanakkale Havalimanı müdürlüğü görevine Elazığ Havalimanı Müdürü Metin  Bölücek getirildi. Kasım ayında Çanakkale Havalimanı Müdürlüğü’ne getirilen Hasan Pala, Ankara’ya tayin edildi.

Elazığ Havalimanı müdürü Metin Bölücek’in önümüzdeki hafta Çanakkale Havalimanı’ndaki görevine başlayacağı öğrenildi. Bölücek aynı zamanda Gökçeada Havalimanı’ndan de  sorumlu olacak.

GÖKÇEADA HAVALİMANI SELE TESLİM

Bu arada Gökçeada’da etkili olan şiddetli yağış havalimanını da etkiledi. Gökçeada Havalimanı apronunda su birikintisi ve çamur oluştuğu belirtilirken güç ünitesinin de de su altında kaldığı öğrenildi. Ancak DHMİ ekiplerinin çalışmaları sonucu havalimanı uçuşa hazır hale getirildi. Yaz aylarında uçuşlara açılan Gökçeada Havalimanı’na şu anda hiçbir havayolu şirketi uçmuyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

DHMİ'DE SÜRPRİZ ATAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Gölge bakan L.Elvan ~ 4 yıl önce
Sanırım bazıları ulaştırma bakanınin Lütfü Elvan olduğunu sanıyor. .. Yapmayin kardeşim Lütfü bey Binali Yıldırım'ın gölgesinden kurtulamadı mümkünde değil. Binali bey ulaştırma Bakanlığının en ücra birimine kadar sinmiş. Değişim olduğunda nasıl da umut dağıttı hatırlarsanız ama show gibi bişeydi bu. Sayıştay raporlarını bile tinlamiyor adamlar kayirmacilik adaletsizlik almış başını gidiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ADALETSİZ DHMİ... ~ 4 yıl önce
DHMİ' DE ADALETTEN BAHSETMEK NE MÜMKÜN. GÖREVDE YÜKSELME SINAVINDA MÜDÜR YRD. OLAMAYANLAR MÜDÜR OLUYOR. U.YALVAÇ-UŞAK, Ö.POLAT-ELAZIĞ, E.TAŞSETEN-SİVAS....... EL VİCDAN SAYIN ORHAN BİRDAL...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SENDİKACI ~ 4 yıl önce
ESKİDEN KAMUSENİN YAPTIĞI ADALETSİZLİKLERİ ŞİMDİ MEMUR SEN YAPIYOR... HAVALİMANINDA Kİ TEMSİLCİLER MÜDÜRÜN AYAĞINI KAYDIRMAK İSTEDİĞİ ZAMAN MÜDÜRÜ KARALAMA KAMPANYASI BAŞLATIYOR... HALBU Kİ TEMSİLCİNİN GÖZÜ MÜDÜRÜN MAKAMINDA O YÜZDEN MÜDÜRÜ KÖTÜLÜYOR... MÜDÜR GİTTİĞİ ZAMAN OLUŞACAK BOŞLUKTA KENDİSİNİ MÜDÜR YAPTIRDIYSA İYİ YOKSA AYNI METODU YENİ GELEN MÜDÜRE UYGULUYOR... SAYIN MEMUR SEN SENDİKA BAŞKANI CAN BAŞKAN LÜTFEN MÜDÜRLER HAKKINDA SİZE BİRİ OLUMSUZ BİR ŞEYLER SÖYLERSE ONU İYİ ARAŞTIRIN... İNSANLAR ÇOLUK ÇOCUK PERİŞAN OLUYOR... SONRA BUNUN VEBALİ MAHŞERİ KÜBRA DA AĞIR OLUR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMİ'li ~ 4 yıl önce
Hani 2012 Gaziantep Koordinasyon toplantısında Md.Yardımcıları Müdür olacak diye Prensip kararı alınmıştı.Demek ki ilke şu;Sınava gir kazanamama Malum sendikaya koştur.Müdür yardımcılığı sınavını kazanma ama müdür ol.Özkan Kardeş böyle İsmet Kardeş Böyle,personelci kardeş böyle.Bu kuruma kafası çalışan değil,iyi sendika değiştirebilen,ayak oyunlarını iyi yapanlar lazım.2014 Sayıştay raporunu iyi okuyun ey yönetim kurulu.DHMİ'de yükselme devri bitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000