26 Mart 2015, Perşembe 08:10:05

ANTALYA HAVALİMANI SEZONA HAZIR

Antalya Uluslararası Havalimanı, kapsamlı bir tadilattan geçirilerek yeni sezona hazırlandı. Binlerce uçuşa ev sahipliği yapan havalimanı, hizmet kalitesini arttırıyor.
  • Her şey bir tarafa.Türkiye deki havalimanları içerisinde yolcu memnuniyetinin en yüksek oranda sağlandığı havalimanı antalya havalimanıdır.Tüm çalışanlarını kutluyorum.
  • Gerçekten Tuvaletler yıldız Otel düzeyine getirmeleri çok önemli bir detay nasılsa artan yolcu sayıları nedeniyle yolculara Tuvaletlerde hizmet verilecek akan damlar konan kovalar tuvalet kokusu giderilemeyen ofisler bunlarami tadilat diyoruz olmadı siz bir AHL bakın ondan sonra tadilat yapıldı deyin.
  • bigun nizamiyeden yuruyorum cepler bos kart limiti diplerde... Mats odememis tabi maaslari keske mudur dursa diye dusunuyorum 3 5 bisiler verirdi belki hizmet degil mi iste..
  • Antalya havalimanıyla ilgili güzel bir anım var. Havalimanı giriş nizamiyesinde elimde bavulumla yürürken yanımda bir araba durdu. Beni alıp yolcu terminaline bıraktı. Kim olduğuyla ilgilide hiç bir şey söylemedi. Arabayı kullanan şöföre arkada oturan beyin kim olduğunu sordum. Oda Havalimanı Başmüdürü olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanımızın sürekli kullandığı 'Milletimizin hizmetkarıyız' sözünün ne anlama geldiğini o zaman anladım. Bu haber için de şunu söyleyebilirim. Antalya Havalimanı sadece şimdi değil, her zaman sınırsız hizmete hazır oldugunu o gün gözle görülür bir şekilde ispat etmişti.

Antalya Uluslararası Havalimanı, kapsamlı bir tadilattan geçirilerek yeni sezona hazırlandı. Binlerce uçuşa ev sahipliği yapan havalimanı, hizmet kalitesini arttırıyor.

Antalya'nın dünyaya açılan kapısı olan uluslararası havalimanı, kış ayları boyunca kapsamlı bir tadilattan geçirilerek yeni sezona hazırlandı. Antalya Havalimanı, hizmet kalitesini de gün be gün arttırmaya devam ediyor. Antalya Havalimanı Dış Hatlar 2'nci terminal binasında gerçekleştirilen tadilat ile birlikte yolcu kapasitesinin artışı göz önüne alınarak yeni düzenlemeler yapıldığını ifade eden DHMİ Antalya Başmüdürü Osman Serdar, pistlerde ise uçakların kalkış ve inişlerde oluşturduğu lastik lekelerinin temizlendiğini açıkladı.

ALTYAPI YATIRIMI

Antalya Havalimanı'nın öneminin her geçen gün arttığını belirten Osman Serdar, uçuş ve yolcu kapasitesiyle Türkiye'nin en yoğun hava trafiğinin yaşandığı alanlardan biri olduklarını dile getirerek, "Antalya Havalimanı yeni sezona hazır. 2014 yılında 29 milyon yolcu ağırladık. Her yıl bu rakamların artacağını bilerek, sürekli yeni düzenlemeler ile gelen ve giden yolcuların konforunu dünya standartlarının da üstüne çıkarmayı hedefliyoruz. Sadece görsel makyaj değil teknik alt yapının da, havayolu seyahatinin konforunu arttırmasına yönelik geliştirilmesini sağlıyoruz" ifadelerini kullandı. (Sabah)

ANTALYA HAVALİMANI SEZONA HAZIR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

point ~ 3 yıl önce
Her şey bir tarafa.Türkiye deki havalimanları içerisinde yolcu memnuniyetinin en yüksek oranda sağlandığı havalimanı antalya havalimanıdır.Tüm çalışanlarını kutluyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Gerçekten Tuvaletler yıldız Otel düzeyine getirmeleri çok önemli bir detay nasılsa artan yolcu sayıları nedeniyle yolculara Tuvaletlerde hizmet verilecek akan damlar konan kovalar tuvalet kokusu giderilemeyen ofisler bunlarami tadilat diyoruz olmadı siz bir AHL bakın ondan sonra tadilat yapıldı deyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nizamiye ~ 3 yıl önce
bigun nizamiyeden yuruyorum cepler bos kart limiti diplerde... Mats odememis tabi maaslari keske mudur dursa diye dusunuyorum 3 5 bisiler verirdi belki hizmet degil mi iste..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
antalya ~ 3 yıl önce
MATS dan hala maas alacagı olanlar var 2 yıl oldu hala alamadım
Ali Kemal Öztürk ~ 3 yıl önce
Antalya havalimanıyla ilgili güzel bir anım var. Havalimanı giriş nizamiyesinde elimde bavulumla yürürken yanımda bir araba durdu. Beni alıp yolcu terminaline bıraktı. Kim olduğuyla ilgilide hiç bir şey söylemedi. Arabayı kullanan şöföre arkada oturan beyin kim olduğunu sordum. Oda Havalimanı Başmüdürü olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanımızın sürekli kullandığı 'Milletimizin hizmetkarıyız' sözünün ne anlama geldiğini o zaman anladım. Bu haber için de şunu söyleyebilirim. Antalya Havalimanı sadece şimdi değil, her zaman sınırsız hizmete hazır oldugunu o gün gözle görülür bir şekilde ispat etmişti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000