30 Haziran 2013, Pazar 06:16:25

ANTALYA HAVALİMANI REKOR KIRDI

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar, bir günde 937 uçağın havalimanına iniş kalkış yaptığını belirterek, bunun tüm zamanların rekoru olduğunu bildirdi.
  • antalya havalimanı güvenlik görevlileri 12 saat mesai yapıyor istirahat günde 2 yada 3 kere personel cihazlarda uyuyor ama önemli değil önemli olan işin yürümesi güvenli yolcu alımı olmasada olur yeter ki yolcu içeri girsin ne şekilde oldugu yine önemli değil dhmı emniyet herşeye göz yumuyor çünkü köle gibi çalışan onlar değil birde ilginç uygulamalarla personelin maaşı kesiliyor buda cabası Allah büyük elbet bir gün haklı olan kazanır Allah yarına bırakır ama kimsenın yanına bırakmaz yaptıgını
  • gelirler tabi...herşey dahil cennet gibi vatan...
  • İcf de bu işlerin kaymağını iki candaş olan Ticaret ve teknik genel müdür yardımcıları na yansır
  • IC hala çalışanlarına ücretsiz izin veriyor. Allah gözlerini doyursun....

DHMİ Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar, 29 Haziran'da Antalya Havalimanı'nda 937 uçağın iniş kalkış yaptığını, 71 bin 745 turistin giriş, 71 bin 225 turistin çıkış yaptığını, iç hatta ise 20 bin yolcunun taşındığını söyledi.

Serdar, "29 Haziran'da 937 uçak Antalya Havalimanı'na iniş kalkış yaptı. Bu, tüm zamanların rekoru. Bir günde gelen turist ve toplam yolcu sayısında da haziran ayları değerlendirildiğinde tüm zamanların rekoru kırıldı" dedi.

Serdar, Antalya Havalimanı'nın haziran aylarında 30 günlük trafiğine bakıldığında, 2010 yılında 1 milyon 411 bin giriş, 2011 yılında 1 milyon 500 bin, 2012 yılında ise 1 milyon 521 bin giriş yapıldığını kaydetti.

Bu yılın haziran ayının bitmesine bir gün olmasına rağmen girişin 1 milyon 620 bini bulduğunu vurgulayan Serdar, 6 ayda gelen toplam turist sayısının ise 4 milyon 320 bini bulduğunu kaydetti.

Serdar, "Bir günde gelen turist ve toplam yolcu sayısında da haziran ayları değerlendirildiğinde tüm zamanların rekoru kırıldı. Bu yılın 6 ayında geçen yıla göre de yüzde 8 artış var. Bu trendin önümüzdeki aylarda devam edeceğini düşünüyorum" diye konuştu. 

ANTALYA HAVALİMANI REKOR KIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

securi female ~ 5 yıl önce
antalya havalimanı güvenlik görevlileri 12 saat mesai yapıyor istirahat günde 2 yada 3 kere personel cihazlarda uyuyor ama önemli değil önemli olan işin yürümesi güvenli yolcu alımı olmasada olur yeter ki yolcu içeri girsin ne şekilde oldugu yine önemli değil dhmı emniyet herşeye göz yumuyor çünkü köle gibi çalışan onlar değil birde ilginç uygulamalarla personelin maaşı kesiliyor buda cabası Allah büyük elbet bir gün haklı olan kazanır Allah yarına bırakır ama kimsenın yanına bırakmaz yaptıgını

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sendikasec ~ 5 yıl önce
kardeş boşuna yorma kendini patronlar cebi dolduruyor millete ilgilenmiyor baksana yorum atan bile yok
:)) ~ 5 yıl önce
gelirler tabi...herşey dahil cennet gibi vatan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 5 yıl önce
ülkeye gelen turist sayısı artıyor diye çok üzüldün galiba.
iPad ile gönderildi ~ 5 yıl önce
İcf de bu işlerin kaymağını iki candaş olan Ticaret ve teknik genel müdür yardımcıları na yansır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IC ~ 5 yıl önce
IC hala çalışanlarına ücretsiz izin veriyor. Allah gözlerini doyursun....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000