13 Temmuz 2010, Salı 16:28:03

Mağdur Turistlere Corendon’dan Destek Geldi

Corendon Airlines, iflasını bildiren Karya Tour’un ülkemizde kalan yolcularının bir kısmını ülkelerine taşıdı...
  • arkadaşım, ben müflis bir firmanın yolcusunu taşıyorum. farzet ki, frankfurt'a iniyorum. hlimanı idaresi bana; "ooo büyük sevaba giriyorsunuz, ben de sizden vergileri almayım" diyor mu. elbette demiyor. dolayısıyla kimse bedava taşımıyor, taşıdığını da iddia etmiyor. haberde bedava taşıdık diye bir ifadeye rastladın mı? kendin çalıp kendin oynuyorsun!!
  • bazı arkadaşlar beni yanlış anlayıp karalama yaptığımı yazmışlar. benim böyle bir niyetim yok ama bir şirket yolcuyu ücret karşılığı taşıyorsa, ki buna bir itirazımda yok sonuçta sevabına kurmuyolar şirketi, neden yolcunun mağduriyeti giderildi diye haber yapılıyo. ben bunu okuyunca kimsenin yapmadığını yapmış gibi algılıyorum ama adam para kazanıyo. müsait uçağı olan her şirket bu işe girir. özelliklede tarifeli uçmayan corendon vb. firmar. sonuçda varoluşnedenleri bu ,yolcu taşıyıp para kazanmak.
  • Bir arkadaşım corendonda Kaptan, akşam konuştuk ,sordum durumu . tabiki adamlar para alıcak kimse kimseyi babasının hayrına taşımaz heralde. Alınan ücret corendon'un normal tarifesidir. hiç bir fark yoktur. Unutmayınki bu yapılanlar birazda olsa reklam ve itibar için yapılır. Her şey para değildir. Bu yapılan bu gün yarın Corendon a geri dönecektir.
  • Palavra ve Yalan kelimlerini yazanları kınıyorum ve bilgisizliğine veriyorum. Bugün bizzat bu uçuşların 4.bacağındaydım ve içeriğini gayet iyi biliyorum. Söz konusu para olsaydı inflight yapıp yüksek gelir elde ederdik. bırakın kabin içinde ikramların satılmasını duty free ye bile çıkmadık. LÜTFEN bu portala yazı yazarken azda olsa bilgi edinin.
Bilindiği gibi, geçtiğimiz hafta girdiği ekonomik açmazdan kurtulamayan Karya Tour, iflasını bildirmişti. Sezonun en hareketli döneminde şirketin iflasını açıklaması turizm ve bağlantılı sektörlerde gelecek döneme ilişkin soru işaretleri bırakırken, firma tarafından ülkemize getirilen turistlerde kaygı hakim olmuştu. Corendon Airlines, düzenlediği ek seferlerle yaz tatillerini geçirmek için Türkiye’ye gelen turistlerin mağduriyetinin önüne geçmek adına bir adım attı. Corendon, 13 Temmuz itibariyle Slovakya’nın başkenti Bratislava’ya ilk seferlerini düzenleyerek ülke prestijimiz ve turizmdeki imajımızın korunması, geliştirilmesi için ortaya koyduğu çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.
Mağdur Turistlere Corendon’dan Destek Geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaşım, ben müflis bir firmanın yolcusunu taşıyorum. farzet ki, frankfurt'a iniyorum. hlimanı idaresi bana; "ooo büyük sevaba giriyorsunuz, ben de sizden vergileri almayım" diyor mu. elbette demiyor. dolayısıyla kimse bedava taşımıyor, taşıdığını da iddia etmiyor. haberde bedava taşıdık diye bir ifadeye rastladın mı? kendin çalıp kendin oynuyorsun!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bazı arkadaşlar beni yanlış anlayıp karalama yaptığımı yazmışlar. benim böyle bir niyetim yok ama bir şirket yolcuyu ücret karşılığı taşıyorsa, ki buna bir itirazımda yok sonuçta sevabına kurmuyolar şirketi, neden yolcunun mağduriyeti giderildi diye haber yapılıyo. ben bunu okuyunca kimsenin yapmadığını yapmış gibi algılıyorum ama adam para kazanıyo. müsait uçağı olan her şirket bu işe girir. özelliklede tarifeli uçmayan corendon vb. firmar. sonuçda varoluşnedenleri bu ,yolcu taşıyıp para kazanmak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bir arkadaşım corendonda Kaptan, akşam konuştuk ,sordum durumu . tabiki adamlar para alıcak kimse kimseyi babasının hayrına taşımaz heralde. Alınan ücret corendon'un normal tarifesidir. hiç bir fark yoktur. Unutmayınki bu yapılanlar birazda olsa reklam ve itibar için yapılır. Her şey para değildir. Bu yapılan bu gün yarın Corendon a geri dönecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Palavra ve Yalan kelimlerini yazanları kınıyorum ve bilgisizliğine veriyorum. Bugün bizzat bu uçuşların 4.bacağındaydım ve içeriğini gayet iyi biliyorum. Söz konusu para olsaydı inflight yapıp yüksek gelir elde ederdik. bırakın kabin içinde ikramların satılmasını duty free ye bile çıkmadık. LÜTFEN bu portala yazı yazarken azda olsa bilgi edinin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000