11 Mayıs 2012, Cuma 16:50:33

GERİ SAYIM BAŞLADI

Sportif havacılık meraklılarını 12 Mayıs cumartesi günü Antalya Karain Havacılık Merkezi’nde buluşturacak olan THK-Corendon Uluslararası Jet Model Festivali’nde hazırlıklar sürüyor!
  • bana bilgisayar başında otur diyen ve üzüntülü corendon diye arkadaşlara lafım.Karain'e şuana kadar kimi soktunuzda beni sokucaksınız.Üye kimlik kartı olmayanlar giremez yazısı banamı yoksa Türk Milletinemi.Ayrıca THK yandaşları olduğunuz belli.Corendon böyle yazıya direk müşteri şikayeti olarak bakıcaktır.Sen tınlamasanda tınlayanlar var 2013 günü beraber geçmişe mum yakarız. Ayrıca kovduğunuz,küstürdüğünüz laf attığınız üyelerede selam.Karain'de seradan çıkan sebzeleri yeme yede devam :)
  • Corendon maşa olmaktan kurtulamaz...
  • Corendonu boykot eden Air rumuzlu kardeşim. Bir daha böyle ağır boykot kararları alma . Bak şirket uçaklarını satacak üzüntüsünden. Ama lütfen bi gel de gör Karainde neler oluyor. THK-Corendon beraberce nasıl bir güzellik katacaklar Antalya'ya. Yada bilgisayarının başında otur, çamur atmaya devam et.
  • Hepinizi Allah'a havale ediyorum. Böyle eyyamcı, çamurcu millet görmedim. Corendon gözünden düşmüş, sonra tavşan da dağa küsmüş!

Türk Hava Kurumu - Corendon Havayolları Uluslararası Jet Model Festivali 12 Mayıs cumartesi günü 11:00-16:00 saatleri arasında Antalya Karain Havacılık Eğitim Merkezi’nde sportif havacılığın en keyifli unsurlarını halkın beğenisine sunacak.

Türkiye’de ilk kez jet motorlu model uçakların başrolü aldığı THK-Corendon Jet Festivali’nde; uçak akrobasi gösterisi, balon, mikro light, yamaç paraşütü ve base atlayış gösterileri de yer alacak.

Jet Festivali’nin kusursuz olması için yoğun mesai harcayan ekipler çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Halkın yoğun ilgi göstermesi beklenen etkinlik için Antalya’da çeşitli merkezlerden ücretsiz servis organizasyonu yapılacak.

THK- Corendon Jet Festivali Servis Noktaları
Terra City AVM Önü – Saat 9:45
Cumhuriyet Meydanı– Saat 10:00
Migros AVM Önü – Saat 10:15
Özdilek AVM Önü– Saat 10:15

 

GERİ SAYIM BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Air ~ 6 yıl önce
bana bilgisayar başında otur diyen ve üzüntülü corendon diye arkadaşlara lafım.Karain'e şuana kadar kimi soktunuzda beni sokucaksınız.Üye kimlik kartı olmayanlar giremez yazısı banamı yoksa Türk Milletinemi.Ayrıca THK yandaşları olduğunuz belli.Corendon böyle yazıya direk müşteri şikayeti olarak bakıcaktır.Sen tınlamasanda tınlayanlar var 2013 günü beraber geçmişe mum yakarız. Ayrıca kovduğunuz,küstürdüğünüz laf attığınız üyelerede selam.Karain'de seradan çıkan sebzeleri yeme yede devam :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne diyeyim ~ 6 yıl önce
Corendon maşa olmaktan kurtulamaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler Corendon-THK ~ 6 yıl önce
Corendonu boykot eden Air rumuzlu kardeşim. Bir daha böyle ağır boykot kararları alma . Bak şirket uçaklarını satacak üzüntüsünden. Ama lütfen bi gel de gör Karainde neler oluyor. THK-Corendon beraberce nasıl bir güzellik katacaklar Antalya'ya. Yada bilgisayarının başında otur, çamur atmaya devam et.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARTNİYETLİLERİN KABUSU KARA KAMİL ~ 6 yıl önce
Hepinizi Allah'a havale ediyorum. Böyle eyyamcı, çamurcu millet görmedim. Corendon gözünden düşmüş, sonra tavşan da dağa küsmüş!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000