21 Haziran 2010, Pazartesi 17:15:01

CORENDON'UN BAYAN UÇUŞ EKİBİ HOLLANDA'YI SALLADI

Corendon Havayolları’nın Amsterdam-Bodrum ve Amsterdam-İzmir uçuşlarında tamamı hanımlardan oluşan uçuş personeli Hollanda’da büyük yankı uyandırdı.
  • Muala sen benim için herzaman gurur kaynağıydın eski şirketimizde şimdi seni bu şekilde bir de kaptan olarak gördüm çok mutlı oldum yolun açık olsun oğluşunu benim için çok öp sevgiler A.Y
  • Sabiha Gökçen sizden sonra huzurla yatıyodur artık canımız gururumuzsunuz kızlar.. yola devam durmak yok guvenlı ucuslar..
  • Bence çok güzel bir tablo. Çağdaş Türkiye böyle olmalı. Beğenmeyenler İrana gidebilir.
  • Arkadaşlar, daha önce yine Corendon ve Pegasus Havayollarında, sadece bayandan oluşan ekiplerle uçuşlar yapıldı, 3-4 yıl kadar önceydi herhalde.Corendon şimdi reklam yapma ihtiyacı hissetmiş ve yapmış işte!Bayanlar bu işi yıllardır yapıyor, sizlerle yeni paylaşılıyor sadece, sizler yeni öğreniyorsunuz maalesef.Bu kadar havacılıktan uzak olup bu kadar yorum yapma cesaretinizin olması şaşırtıcı.Kimsenin ekmeği elinden gitmez merak etmeyin.Bu kadınlar oralara gelirken ne sınavlardan geçirilip ne zor zamanlar geçirmişlerdir kimbilir...Kızlar, sizi tebrik ediyorum, siz bakmayın bunların yazdıklarına, havacılık onların olduğu yerde değil artık.onların sizi beğenmesinden, taktir etmesinden korkun asıl...Emniyetli uçuşlar dilerim..
Kaptan Pilot Mualla Jonkman, FO Nihal Bardakçı, Kabin Amiri Seda Özturan, kabin personelleri; Ebru Şimşek, Sultan Çetinkol ve Gülşah Çetinkaya’dan oluşan uçuş ekibi Hollanda’da yayın yapan ulusal kanalların ve Schiphol Havalimanı Televiyonu’nun yoğun ilgisiyle karşılandı.

Corendon ekibiyle röportaj yapan TV kanalları haberi ana haber bültenlerine taşırken; Kaptan Pilot Mualla Jonkman, kendilerini gören yolcuların; “Kaptan nerede” diye sorduklarını ifade ederek, kadınların çalıştıkları her meslekte özenli ve dikkatli işler çıkardığını belirtti.

Uçak yolcularının da sempatisiyle karşılanan uygulama, kadınların cesaretlendirilmesi açısından güzel bir örnek olarak dikkat çekti.

CORENDON'UN BAYAN UÇUŞ EKİBİ HOLLANDA'YI SALLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Misafir ~ 8 yıl önce
Muala sen benim için herzaman gurur kaynağıydın eski şirketimizde şimdi seni bu şekilde bir de kaptan olarak gördüm çok mutlı oldum yolun açık olsun oğluşunu benim için çok öp sevgiler A.Y

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sabiha Gökçen sizden sonra huzurla yatıyodur artık canımız gururumuzsunuz kızlar.. yola devam durmak yok guvenlı ucuslar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bence çok güzel bir tablo. Çağdaş Türkiye böyle olmalı. Beğenmeyenler İrana gidebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşlar, daha önce yine Corendon ve Pegasus Havayollarında, sadece bayandan oluşan ekiplerle uçuşlar yapıldı, 3-4 yıl kadar önceydi herhalde.Corendon şimdi reklam yapma ihtiyacı hissetmiş ve yapmış işte!Bayanlar bu işi yıllardır yapıyor, sizlerle yeni paylaşılıyor sadece, sizler yeni öğreniyorsunuz maalesef.Bu kadar havacılıktan uzak olup bu kadar yorum yapma cesaretinizin olması şaşırtıcı.Kimsenin ekmeği elinden gitmez merak etmeyin.Bu kadınlar oralara gelirken ne sınavlardan geçirilip ne zor zamanlar geçirmişlerdir kimbilir...Kızlar, sizi tebrik ediyorum, siz bakmayın bunların yazdıklarına, havacılık onların olduğu yerde değil artık.onların sizi beğenmesinden, taktir etmesinden korkun asıl...Emniyetli uçuşlar dilerim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000