13 Ekim 2010, Çarşamba 11:02:07

Corendon mükemmeliyet peşinde...

Corendon Havayolları; ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi Sistemi Belgesi'ni şirket merkezinde yapılan bir törenle aldı.
  • Corendon ISO 10002 belgelendirmesi ile sektörde öncü konuma geçmiştir...Bazı işgüzarların rekabet uğruna sektörünün en büyük ve güvenilir şirketi Bureau Veritas hakkında iğrenç yorumlar yazması rekabette geride kalmanın kendilerinde yarattığı acıdan olsa gerek...laf attığınız firma Türkiye nin ilk 500 firmasında % 30 luk pazar payına sahip , yaklaşık 200 yıllık bir firmadır...insanları böyle basit cümlelerle kandıramazsınız, herkes işine baksın lütfen ve gerçekten "mide" bulandırmasın !
  • Her iki kurumuda bu güzel çalışmaları için kutluyorum. İnşallah bu güzel çalışma diğer sektörlerdeki firmalarımız içinde örnek oluşturur.
  • Mükemmel bir çalışma olmuş, emeği geçen herkesi kutluyorum.
  • Tebrikler Corendon. Ancak şu Veritas belgesi biraz miğde bulandırıyor. Seçiminiz yanlış gibi geldi. Hayırlı olsun.
Türk sivil havacılık sektöründe bir ilk olan ve dünyada pek az örneğine rastlanan uygulama ile şirket, müşteri ilişkileri perspektifinde mükemmeli yakalamayı hedefliyor.  
 
Corendon Havayolları, sivil havacılık sektöründe kalite yönetimi uygulamalarında çığır açacak bir yeniliğe imza attı. Firma, müşteri memnuniyeti standartlarını; “Müşteri şikayetlerinin ele alınması süreçlerinin, etkin ve verimli bir şekilde tasarlanması ve sürdürülmesi için iyi bir kılavuz” olarak tanımlanan ISO 10002:2004 belgesi ile taçlandırdı. Belge teslim töreninde konuşan Corendon Genel Müdürü Yıldıray Karaer, müşteri odaklılık ve hizmet kalitesi konusundaki duyarlılıklarına değinerek; Bureau Veritas’a verdikleri kılavuzluk desteklerinden dolayı  minnettar olduklarını söyledi. Corendon Havayolları Kalite Müdürü Emre Kök, müşteri görüşlerinin ve şikayetlerinin şirketleri için her zaman büyük önem taşıdığını, ISO 10002:2004 belgelendirmesinin bunun resmi bir göstergesi olduğunu belirterek; müşteri odaklı, şeffaf, tutarlı, sistematik ve duyarlı bir müşteri şikayetleri yönetimi süreci uygulamak amacında olduklarına değindi. Kök, Corendon Havayolları’nın profesyonel trendleri takip eden çizgisini gelecek dönemde de kararlılıkla sürdüreceğinin altını çizdi.
 
Firma belgeyi, Genel Müdür Yıldıray Karaer ve şirket yöneticilerinden oluşan bir ekiple; 180 yıldır sistem belgelendirme, eğitim, danışmanlık, uygunluk doğrulama, denizcilik, uluslararası ticaret ve ürün/personel belgelendirme alanlarında faaliyet gösteren Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti’nin Belgelendirme Müdürü Mahmut Genç’ten aldı. 

Corendon mükemmeliyet peşinde...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
Corendon ISO 10002 belgelendirmesi ile sektörde öncü konuma geçmiştir...Bazı işgüzarların rekabet uğruna sektörünün en büyük ve güvenilir şirketi Bureau Veritas hakkında iğrenç yorumlar yazması rekabette geride kalmanın kendilerinde yarattığı acıdan olsa gerek...laf attığınız firma Türkiye nin ilk 500 firmasında % 30 luk pazar payına sahip , yaklaşık 200 yıllık bir firmadır...insanları böyle basit cümlelerle kandıramazsınız, herkes işine baksın lütfen ve gerçekten "mide" bulandırmasın !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Her iki kurumuda bu güzel çalışmaları için kutluyorum. İnşallah bu güzel çalışma diğer sektörlerdeki firmalarımız içinde örnek oluşturur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Mükemmel bir çalışma olmuş, emeği geçen herkesi kutluyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tebrikler Corendon. Ancak şu Veritas belgesi biraz miğde bulandırıyor. Seçiminiz yanlış gibi geldi. Hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000