21 Kasım 2014, Cuma 08:50:01

CORENDON KENDİ HEDEFİNİ AŞTI

Corendon Airlines Almanya pazarından taşıdığı yolcu hedeflediği rakamın üzerine çıktı.
  • Hacı daha başlamadı herhalde. Hostesler henüz türban takmamış
  • İşini iyi tapma ile ne alakası var?Sky var iken yıllarca o pazara giremedi.Şimdi Sky ın yokluğundan faydalanalıp başarıdan bahsediliyor.Bu doğru bir gidişat değil.
  • Aynı şekilde hollanda uçuşlarınız da goremiyoruz. Sizi siz yapan hollandayı gözardı etmeyin. Ne ücretsiz bagaj nede ikram.
  • Tebrikler :)

2014 yılı hedefleri doğrultusunda Almanya pazarına sağlam bir giriş yapmaya hazırlandığını açıklayan Corendon Airlines, pazarın en güçlü tur operatörleri ile yaptığı işbirlikleri sonucunda Antalya’ya getireceği Alman turist hedefini yaklaşık 15 havalimanından 250 bin koltuk olarak belirlemişti.

2014 yılının sonuna geldiğimiz bu günlerde ise Corendon Airlines, belirlediği hedefin üzerine çıkarak  % 88’in üzerinde doluluk oranı ile öngörmüş olduğu hedefini üstün hizmet ve kalite misyonuyla yerine getirmiş oldu. Sezon sonu itibariyle planlanan yolcu sayısının yaklaşık 100 bin koltuk üzerine çıkarak 345 bin koltuk ile 17 havalimanından hizmet verdi.

Corendon Airlines, Türkiye için Avrupa’nın en büyük pazarı olan ve 2014 Ocak-Ekim döneminde % 5,1 oranında büyüyen Almanya pazarına girmesi ile birlikte oluşan talep artışını karşılamak için yaz sezonunda filosundaki uçak sayısını sezonluk wet-lease uçakları ile birlikte 12’ye çıkarmıştı.

2014 yılı içerisinde gerçekleştirilen Almanya operasyonunu Almanya’nın en önde gelen tur operatörlerinden Der Touristik, TUI, Thomas Cook/Öger Tours, Vural Öger Touristik, Schauinsland, AllTours, FTI ve ITT ile gerçekleştirmiş olup 2015 yılı hedefleri için Corendon Airlines, Almanya pazarının en önde gelen tur operatörleriyle olan işbirliklerini 2015 yılında  da büyüterek sürdüreceğini, %10 büyüme oranı ile Türkiye’ye taşıyacağı Alman turist hedefini yaklaşık 14 havalimanından 380 bin koltuk ile belirledi.

Müşteri memnuniyet anketlerinden elde edilen sonuçlara göre 20 kg’a kadar ücretsiz bagaj ve ücretsiz ikram konseptinin başarılı bulunmasına bağlı olarak kış aylarındaki uçuşlarda da aynı konseptin devam edeceği kaydedildi.

Corendon Airlines Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer; “ Türkiye’yi daha kolay erişilebilir kılmak adına “Fark Yarat” sloganıyla çıktıkları bu uzun ve zorlu yolda kalite, emniyet ve memnuniyet politikaları doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi görev edindiklerini belirtmiştir.
 

CORENDON KENDİ HEDEFİNİ AŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hacı daha başlamadı herhalde. Hostesler henüz türban takmamış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
İşini iyi tapma ile ne alakası var?Sky var iken yıllarca o pazara giremedi.Şimdi Sky ın yokluğundan faydalanalıp başarıdan bahsediliyor.Bu doğru bir gidişat değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Aynı şekilde hollanda uçuşlarınız da goremiyoruz. Sizi siz yapan hollandayı gözardı etmeyin. Ne ücretsiz bagaj nede ikram.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Tebrikler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000