24 Ekim 2014, Cuma 10:25:40

CORENDON HAVAYOLLARI’NDA DEĞİŞİM BAŞLIYOR

Antalya merkezli tek özel havayolu şirketi olan Corendon Havayolları emin adımlarla yoluna devam ediyor. Şirketin kısa bir süre sonra güçlü bir ismi kadrosuna katması bekleniyor. El sıkışıldı. Şimdi sıra duyuruda.
  • Eski sirketim olmasina rağmen kendilerini tebrik ediyorum yıldıray bey gercekten cok iyi biri gerek çalışanlarda başarıların devamını dilerim :)))
  • Acaba, merak ediyorum; Hacı bey Corendon'da uçanların TK'ya girmesine nasıl engel olacak! Sunex'de kolaydı, açarsın telefonu attırırsın pilotu.
  • Bu habere cok sevindim gercekten. Abim bildigim Haci Bey herseyin en iyisine laik. Corendon gucune guc katmis tebrik ederim. Haci bey Allah yolunu acik etsin.
  • Önce hosteslerin maaşlarını ayarlasinlar bence hak yemesinler

Antalya merkezli tek özel havayolu şirketi olan Corendon Havayolları emin adımlarla yoluna devam ediyor.  Şirketin kısa bir süre sonra güçlü bir ismi kadrosuna katması bekleniyor. El sıkışıldı. Şimdi sıra duyuruda.

Corendon Havayolları ve grup şirketleri Türkiye’nin güçlü şirketleri arasına girme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ülkenin turizmine önemli katkıda bulunan şirket, otel zincirleri ile de adından söz ettirmeye başlarken gurubun lokomotif şirketi olan Corendon Havayolları yönetim kadrosuna önemli bir ismi dahil etti. Hacı Say artık Corendon Havayolları’nın başarısı için ter dökecek.

Sunexpress Havayolları ile yolları ayrıldıktan sonra, Antalya’nın bir başka önemli turizm şirketlerinden biri olan Anex’in havayolu şirketi kurma girişiminde yer alan Hacı Say, Anex’in bu fikrini ötelemesinden sonra “Boş oturacak adam değilim” diyerek istifa etmişti.
Uzun süredir gizli bir şekilde sürdürülen görüşmeler sonrasında Hacı Say’ın, Corendon Havayolları’nda koordinatör olarak çalışması konusunda anlaşmaya varıldı.

Ay sonu itibari ile Say’ın Corendon Havayolları’nda işe başlayacağı öğrenildi. 20 yıldır havacılık sektöründe çalışan Hacı Say’ın, tecrübesini Corendon Havayolları tecrübesi ile birleştirerek şirketin gücüne güç katacak.

Öte yandan şirketin yılbaşı itibari ile yönetimsel değişikliğe de gitmesi düşünülüyor. Şirketin beyin takımından Batuğhan Karaer’in Corendon Havayolları genel müdürü, şirketin sahibi Yıldıray Karaer’in de yönetim kurulu başkanı olması bekleniyor.

Kurumsallığını her geçen gün pekiştiren Corendon Havayolları’nın bu adımlarla birlikte sürpriz ataklar da yapması bekleniyor.

©Airporthaber.com/ÖZEL
 

CORENDON HAVAYOLLARI’NDA DEĞİŞİM BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Eski sirketim olmasina rağmen kendilerini tebrik ediyorum yıldıray bey gercekten cok iyi biri gerek çalışanlarda başarıların devamını dilerim :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dikkat ~ 4 yıl önce
Acaba, merak ediyorum; Hacı bey Corendon'da uçanların TK'ya girmesine nasıl engel olacak! Sunex'de kolaydı, açarsın telefonu attırırsın pilotu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu habere cok sevindim gercekten. Abim bildigim Haci Bey herseyin en iyisine laik. Corendon gucune guc katmis tebrik ederim. Haci bey Allah yolunu acik etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hostes ~ 4 yıl önce
Önce hosteslerin maaşlarını ayarlasinlar bence hak yemesinler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000