04 Aralık 2015, Cuma 10:26:30

Corendon Direktörü 'Yılın adamı' seçildi

Corendon Travel Belçika Direktörü Ufuk Mestan, Belçika’nın en büyük turizm dergisi "Travel Magazine" tarafından Yılın adamı (Man Of The Year) ödülüne layık görüldü.
  • acaba arka plandakı isimsiz kahramanlar (kabin memurları) hiç mi hiç umursanmaz
  • Yılın adamı nedit ya, kadın seçilecek olsa yılın kadınımı diyecekler. Bırakın kardeşim adam kadın vs .
  • Yıldıray Bey, artık şu filoyu Airbus'a çevirseniz olmaz mı? Çok tebrik ederim.
  • vay vay kimin agbisi, UFUK abimmm, turizmin duayeni, turizm sektorunden en durust kisi benim icin, ve cok iyi bilen kisi,hak ediyorsun, basarilara devam

Türkiye’ye en fazla turist getiren Hollanda’nın bir numaralı; Belçika’nın ise ilk üç tur operatöründen biri olan Corendon Travel'ın Belçika direktörüne ''Yılın Adamı'' ödülü verildi. Ödül, Belçika'nın önde gelen seyahat dergisi Travel Magazine tarafından verildi.

Corendon Travel Belçika Genel Müdürü Ufuk Mestan, gecede aldığı ödüle ilişkin, “Corendon olarak 10 yıldır faaliyet gösterdiğimiz Belçika pazarında pax sayımızı sürekli artış trendinde tutarak ve şikayet oranlarımızı her yıl azaltarak başarılı bir büyüme gösterdik. 2009 yılında 15 bin kişi bizimle seyahat ederken ciromuz 9,5 milyon Euro’ydu. 2015’te ise 110.000 kişi bizi tercih etti ve ciromuz 60 milyon Euro’ya yükseldi. Belçika’nın turizm dergisi Travel Magazine de bizi bu başarımız sebebiyle bu önemli ödüle layık gördü.” şeklinde konuştu.

Ufuk Mestan, tur operatörü Corendon’un 2016 hedeflerini de şu şekilde açıkladı. ''2016’da Yunanistan ve İspanya’daki destinasyonlarımıza 5 tane daha ekliyoruz. Bu sebeple Belçika’da Corendon Airlines olarak base ettiğimiz uçak sayısını 2’ye çıkarıyoruz. Bu destinasyonlarda büyüme hedeflerken, Türkiye gündemindeki son gelişmelere bağlı olarak mevcut kapasitemizi korumak üzerine yoğunlaşacağız.''

Belçika’da Travel Magazine tarafından 18 yıldır düzenlenen ve sürdürülebilirlikten, en iyi pazarlama stratejisine kadar her sene değişen 40 farklı dalda ödül dağıtılan gecede, Ufuk Mestan’ı Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer yalnız bırakmadı. 

Corendon Direktörü 'Yılın adamı' seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

... ~ 2 yıl önce
acaba arka plandakı isimsiz kahramanlar (kabin memurları) hiç mi hiç umursanmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NailDiken ~ 2 yıl önce
Yılın adamı nedit ya, kadın seçilecek olsa yılın kadınımı diyecekler. Bırakın kardeşim adam kadın vs .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AIRBUS ~ 2 yıl önce
Yıldıray Bey, artık şu filoyu Airbus'a çevirseniz olmaz mı? Çok tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merhaba ~ 2 yıl önce
Teklifinizi ilk okuduğumda düşünmek için yerimden doğruldum, sonra beğeni sayısında ki 130 - 0' ı görünce, önerinizin belirli düzeyin üzerinde azim ve anormal bir çaba gerektiren çıkış olduğunu düşünerek es geçtim. Sevgi ve saygılar. Yıldray.
FETHI ~ 2 yıl önce
vay vay kimin agbisi, UFUK abimmm, turizmin duayeni, turizm sektorunden en durust kisi benim icin, ve cok iyi bilen kisi,hak ediyorsun, basarilara devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000