04 Temmuz 2011, Pazartesi 15:30:21

BU İŞBİRLİĞİ TAM YOLCULARA GÖRE...

Corendon Havayolları, araç kiralama hizmetlerinin Türkiye’deki en büyük markalarından biri olan AVIS ile adım attığı yeni iş ortaklığıyla; yolcularına sunduğu kompakt hizmette yeni bir sayfa açıyor...
  • Corendon yenilikçi çalışmalarına devam ederken, bir yıl sonra yine airport haberde bu uygulama ilk kez başka havayolu şirketi tarafından uygulanıyor gibi gözükmez inşallah. Alıştık artık Corendon ilk adım atıyor diğer havayolları ilk kez uygulanıyor gibi haber yapıyor. Braille Alfabesi ile hazırlanan güvenlik kartları ve Corendon'un ilke imza attığı diğer uygulamalar gibi. Tebrikler Corendon..
  • En aklı başında şirket. Helal olsun.
  • yavaş yavaş emin adımlarla. Kendi harcında.
  • Her konuda başarılı bulduğum adım adım ilerlemiş emek ve saygı ile büyümüş,pratik ve akıllıca çözümlerle birçok başarıya imza atmışş bu şirkett durmak bilmiyor,her gecen gün yeni bir başarıya imza atıyor.tebrik ediyoruzzz..çok akıllıca ...
Corendon Havayolları, araç kiralama hizmetlerinin Türkiye’deki en büyük markalarından biri olan AVIS ile adım attığı yeni iş ortaklığıyla; yolcularına sunduğu kompakt hizmette yeni bir sayfa açıyor.

Corendon Havayolları ile Türkiye’deki herhangi bir destinasyona inen yolcular, AVIS’in zengin portföyünde yer alan farklı segmentteki araçları indirimli fiyatlarla kiralayabilecekler.
 
Corendon yolcularının AVIS’in araç kiralama avantajlarından yararlanabilmeleri için; AVIS araç kiralama yetkilisine Corendon Airlines uçuşuna dair voucher, boarding card ya da biletlerini ibraz etmeleri yeterli olacağı ifade edildi.
BU İŞBİRLİĞİ TAM YOLCULARA GÖRE...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Corendon yenilikçi çalışmalarına devam ederken, bir yıl sonra yine airport haberde bu uygulama ilk kez başka havayolu şirketi tarafından uygulanıyor gibi gözükmez inşallah. Alıştık artık Corendon ilk adım atıyor diğer havayolları ilk kez uygulanıyor gibi haber yapıyor. Braille Alfabesi ile hazırlanan güvenlik kartları ve Corendon'un ilke imza attığı diğer uygulamalar gibi. Tebrikler Corendon..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
En aklı başında şirket. Helal olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yavaş yavaş emin adımlarla. Kendi harcında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Her konuda başarılı bulduğum adım adım ilerlemiş emek ve saygı ile büyümüş,pratik ve akıllıca çözümlerle birçok başarıya imza atmışş bu şirkett durmak bilmiyor,her gecen gün yeni bir başarıya imza atıyor.tebrik ediyoruzzz..çok akıllıca ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000