21 Ekim 2011, Cuma 17:05:23

ANTALYA'DA '10 MİLYON' GURURU

Antalya Havalimanı turizmde rekorları alt üst etmeye devam ediyor. Kente havayolu ile gelen 10 Milyonuncu yolcu Corendon Havayolları’nın Eindhoven-Antalya seferiyle bugün havalimanına indi.
  • evet sayin arkadaslar atalarimiz ne demis kedi uzanamadigi cigeri mindar edermis!!! size de bol basarili gunler
  • Siz bana ben sizin nasıl anlayışla havalimanı işletmecilği yaptığınızı biliyorum bana göstermenize gerek yok görüyorum. siz kendi işletmenizde kendi güvenliğinizi yapamıyorsunuz bide ev sahipliğinden bahsediyorsunuz. Bir işletmede Güvenliği kim yaparsa orası onundur diğerleri 2. sınıftır (Anlayana)
  • Her şey ayarlanmış olmalı yolcu da kesin corendon çalışanı biridir incelemek gerek 10 milyon olayını da araştırmak lazım
  • GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZZZZ..!!
Antalya Kültür ve Turizm’den sorumlu Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Antalya Havalimanı Mülki İdare Amiri ve Vali Yardımcısı Mehmet Yavuz, Antalya Havalimanı Emniyet Şube Müdürü Ayhan Kara, DHMİ Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar, Antalya Havalimanı Gümrük Müdürü Seyfettin İnceoğlu, Antalya Havalimanı Gümrük Muhafaza Müdürü Hikmet Güler, ICF Antalya Havalimanı Genel Müdürü Ersel Göral, Corendon Havayolları Genel Müdürü Yıldıray Karaer ve şirket yöneticilerinin katıldığı 10 Milyonuncu yolcu kutlaması keyifli anlara sahne oldu.

ICF ve Corendon Havayolları’nın organizasyonu ile özel bir etkinlikle 10 milyonuncu yolcu olarak karşılanan Hollandalı Vandenbersselaar ailesi uçağın kapısı açıldığında büyük şaşkınlık yaşadı. Side’ye tatil için gelen iki çocuklu Vandenbersselaar ailesi, karşılarında karşılama için gelen Corendon ve ICF yöneticilerini buldu.

Corendon Havayolları ekiplerince kendilerinin Antalya Havalimanı’na inen 10 milyonuncu yolcu olduğu bilgisi verilince Vandenbersselaar’ların heyecanı sevince dönüştü.

Havalimanındaki kutlamanın ardından tatillerini geçirmek üzere otellerine giden aile, Antalya’yı ve Corendon Havayolları’nı seçmekten duydukları memnuniyeti ifade etti.

 
 
ANTALYA'DA '10 MİLYON' GURURU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 7 yıl önce
evet sayin arkadaslar atalarimiz ne demis kedi uzanamadigi cigeri mindar edermis!!! size de bol basarili gunler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Siz bana ben sizin nasıl anlayışla havalimanı işletmecilği yaptığınızı biliyorum bana göstermenize gerek yok görüyorum. siz kendi işletmenizde kendi güvenliğinizi yapamıyorsunuz bide ev sahipliğinden bahsediyorsunuz. Bir işletmede Güvenliği kim yaparsa orası onundur diğerleri 2. sınıftır (Anlayana)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Her şey ayarlanmış olmalı yolcu da kesin corendon çalışanı biridir incelemek gerek 10 milyon olayını da araştırmak lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZZZZ..!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000