19 Kasım 2011, Cumartesi 10:20:02

"YAĞMUR AĞLIYOR"

Van’da yaşanan ikinci depremde hayatını kaybeden Çelebi Antalya Havalimanı Yolcu Hizmetleri Şefi Tarkan Aydın için arkadaşları bir video hazırladı.
  • Nam-ı diğer Aero Lloyd Tarkan.....seninle ilgili hatıralarımın hepsi o kadar güleç,o kadar samimi,o kadar doğal ve insana dair ki seni tanıdığım ve birlikte çalıştığımız için çok mutluyum... ve şanslıyım.. yerin hiç bir zaman dolmayacak kadar kocaman benim yüreğimde... zeka dolu esprilerini, güzel fikirlerini ve o güleç yüzünü çok özlüyorum ..özleyeceğim.... insanların hayatında iz bırakanlar vardır, sen onlardan biriydin benim hayatımda sevgili arkadaşım.. nevin
  • Hiçbir zaman unutulmayacak her gün keşkeler dense de yerin hep ayrı olacak adın gönüllerde yaşayacak ' BÜYÜK İNSAN '...
  • Allah katında şehit sayılmanın bir yolu da göçük altında kalmaktır. Ruhun şad olsun. ( eski ) USAŞ AYT BK hakan
  • ey Tarkanım seni severdim farklı şirketlerde olup birbirimize yardım ederdik. - Saymakla yazmakla bitmez ,, - Hüküm Allahın Mekanın Cennet olsun, Ailene ve biricik ogluna Allah saglık ve SABIR versin,, Okadar çok şey varki denecek söleyecek kelimeler ama insan bii şekilde kabullenemiiyo.. Herzaman Aklımızda Kalacaksın DOSTUM... Kahraman SAKALLIOĞLU eski GTI - SKY air SPRV.
Van’da meydana gelen 6,2 depreminde talihsizce hayatını kaybeden ve geçtiğimiz haftasonu toprağa verilen Çelebi Antalya Havalimanı Yolcu Hizmetleri Şefi Tarkan Aydın için arkadaşları hatıra videosu hazırladı.

Görev günlerinde arkadaşlarıyla çekilen fotoğrafları kullanılan Aydın’a sanatçı Mustafa Ceceli’nin “Yağmur ağlıyor” adlı şarkısı ile düzenlenen video internet paylaşım sitelerinde paylaşılıyor.

İşte o video;
"YAĞMUR AĞLIYOR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Nam-ı diğer Aero Lloyd Tarkan.....seninle ilgili hatıralarımın hepsi o kadar güleç,o kadar samimi,o kadar doğal ve insana dair ki seni tanıdığım ve birlikte çalıştığımız için çok mutluyum... ve şanslıyım.. yerin hiç bir zaman dolmayacak kadar kocaman benim yüreğimde... zeka dolu esprilerini, güzel fikirlerini ve o güleç yüzünü çok özlüyorum ..özleyeceğim.... insanların hayatında iz bırakanlar vardır, sen onlardan biriydin benim hayatımda sevgili arkadaşım.. nevin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hiçbir zaman unutulmayacak her gün keşkeler dense de yerin hep ayrı olacak adın gönüllerde yaşayacak ' BÜYÜK İNSAN '...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Allah katında şehit sayılmanın bir yolu da göçük altında kalmaktır. Ruhun şad olsun. ( eski ) USAŞ AYT BK hakan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ey Tarkanım seni severdim farklı şirketlerde olup birbirimize yardım ederdik. - Saymakla yazmakla bitmez ,, - Hüküm Allahın Mekanın Cennet olsun, Ailene ve biricik ogluna Allah saglık ve SABIR versin,, Okadar çok şey varki denecek söleyecek kelimeler ama insan bii şekilde kabullenemiiyo.. Herzaman Aklımızda Kalacaksın DOSTUM... Kahraman SAKALLIOĞLU eski GTI - SKY air SPRV.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000