24 Ağustos 2012, Cuma 10:26:42

ONUR AIR'DEN TEMİZLİK TALİMATI

Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketi Onur Air, havaalanında bekleme sürelerini kısaltmak ve tasarruf sağlamak için gün içinde uçakların her uçuş sonrası temizlenmesi uygulamasından vazgeçti.
  • ismini açık yaz ....bu dilinle şirkette biryerlere gelirsin katılıyorum....devam et
  • eskıden yolcular bır seker kabından sıkayet edıyorlardı sımdı nerdeler:)))
  • SEVGİLİ Z.T. İSMİNİ DEĞİŞTİRDİN AMA KEŞKE KAFANIDA Bİ DEĞİŞTİRSEN NE LOW COST U, NE KİM NERDE ÇALIŞIYORU, NE DE SEN, SEN İNSANLARI NOT DEFTERİNE YAZMAYA DEVAM ET VE SAKIN AMA SAKIN İNGİLZCE KONUŞAMIYORLAR DİYE YORUMLARINA YAZMA. KİM OLDUĞUN ANLAŞILSIN DİYE İSİM SOY İSİM HARFLERİNİDE BIRAKMA, REZİL. OLAMADIN OLAMAYACAKSINDA.
  • ismin ve soyisminin bas harflerini yazmissın.ismini bahset..bu cesur ve yureklı insanı herkes tanısın..sirkette bi yerlere rahat gelirsin sen bu marifetli dilinle..kıvrak ve kabiliyeti muazzam masallah..dil uzatmıssın bu isin emekcilerine,dilleri yok diye..senın dılın cok marifetli belli..bu dilini iyi kullan..sırtın yere gelmez..

Onur Havayolları'nda Kabin Hizmetleri Müdürü Tülay Bulut imzalı duyuruda, kabin ekipleri yeni temizlik uygulaması konusunda bilgilendirildi.  

 17 Ağustos tarihi itibariyle kabin ekiplerine yapılan o duyuruda şöyle denildi: 

"Çelebi Yer Hizmetleri Şirketi ile yenilenen anlaşmada; gün içerisinde alınacak hizmetler genel anlamda çok fazla değişikliğe uğratılmadan daha seri ve minimum ground time’larda tutulabilmesi, aynı zamanda daha kontrol edilebilir duruma getirilebilmesi için İç Hat uçuşlarda kabin içi temizlik alınmayacak olup, sadece uçağın en son seferinden sonra normal temizlik alınacaktır."

Yeni uygulamaya göre kabin ekiplerinin ve Çelebi’nin yapacağı işler şöyle sıralandı:
        
-Ön ve arka Galley temizliği, ön ve arka çöplerin alınması, ön ve arka tuvalet temizliği ve su basılması Çelebi tarafından yapılacaktır.

- Bunun dışında, koltuk cepleri, kemer düzeltme ve elektrik süpürge işlemi yapılmayacaktır.

-Gerektiğinde ilave temizlik, sadece İstanbul’da alınacak olup, temizlik ihtiyacı olması durumunda Yer İşletme’den görevli Supervisor ile Kabin Amiri birlikte karar verip temizlik alınacaktır.

-Temizlik ihtiyacının gerekmesi durumunda detay temizlik alınması her zaman mümkün olacaktır.

- Kabin Ekipleri’nin temizlik ile ilgili sorumluluğu olmayıp, sadece organizasyonu sağlayacaktır.

©AirportHaber Özel

ONUR AIR'DEN TEMİZLİK TALİMATI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Z.t ye ~ 6 yıl önce
ismini açık yaz ....bu dilinle şirkette biryerlere gelirsin katılıyorum....devam et

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dunion ~ 6 yıl önce
eskıden yolcular bır seker kabından sıkayet edıyorlardı sımdı nerdeler:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skywalker ~ 6 yıl önce
SEVGİLİ Z.T. İSMİNİ DEĞİŞTİRDİN AMA KEŞKE KAFANIDA Bİ DEĞİŞTİRSEN NE LOW COST U, NE KİM NERDE ÇALIŞIYORU, NE DE SEN, SEN İNSANLARI NOT DEFTERİNE YAZMAYA DEVAM ET VE SAKIN AMA SAKIN İNGİLZCE KONUŞAMIYORLAR DİYE YORUMLARINA YAZMA. KİM OLDUĞUN ANLAŞILSIN DİYE İSİM SOY İSİM HARFLERİNİDE BIRAKMA, REZİL. OLAMADIN OLAMAYACAKSINDA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kendinize gelin.. rumuzlu arkadasa ~ 6 yıl önce
ismin ve soyisminin bas harflerini yazmissın.ismini bahset..bu cesur ve yureklı insanı herkes tanısın..sirkette bi yerlere rahat gelirsin sen bu marifetli dilinle..kıvrak ve kabiliyeti muazzam masallah..dil uzatmıssın bu isin emekcilerine,dilleri yok diye..senın dılın cok marifetli belli..bu dilini iyi kullan..sırtın yere gelmez..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000