11 Kasım 2015, Çarşamba 13:17:42

Uçakta yolcular birbirine girdi!

Atlasglobal’in dün KK6004 sefer sayısıyla Londra-İstanbul seferini yapan yolcu uçağında kavga çıktı, polis 2 kişiyi gözaltına aldı.
  • londra'dan ithal çomarlar, en ucuz fiyata hizmetinizde.
  • Hayatimin en korkulu anini yasadim,ilk basta terrorist atagi sandim,insanlar birbirine girmisti,ic gudusel olarak yerimden firladim ve mudahale ettim,ucak dusebilirdi,adamlari kontral etmek zordu yerlerde bogusmak zorunda kaldim,kafam acil cikis kapisina carpti,bacagim yaralandi,uzun sure mucadele etmek zorunda kaldim,olaydan sonra bir sure nefes almakta zorlandim,onumde yasli teyze kalp krizi gecirmek uzere idi,buyuk panik yasandi,Boyle seyler filimlerde olur sanidim,ucak indikten sonra hava alani polisinin hic bir yolcunun ifadesini almamasini anlayamiyorum,com ciddi bid play yasandi,bir ucak dolusu insan hayatimin tehlike atlatti
  • hem londra hem daha ucuz diye atlasjet hemde türk bu atlasın ekipleride garibim yeniler agızlarından lafda cıkmaz yolcuyu yönetemez. ve haliylede bu igrenc insanlar havada karada kavga eder.
  • Simdi ipini koparan uçağa biniyor .dağdan inen uçakta.görgü nezaket saygı hak getire.

Atlasglobal’in dün KK6004 sefer sayısıyla Londra-İstanbul seferini yapan yolcu uçağında kavga çıktı, polis 2 kişiyi gözaltına aldı.

Londra’daki Luton Havalimanı’ndan Atatürk Havalimanı’na gelecek Atlasglobal’e ait A320 tipi uçakta kavga çıktı. Dün yaşandığı öğrenilen olayda henüz bilinmeyen bir nedenle 3 erkek yolcu birbirine girdi. Kavgaya kabin ekipleri ve yolcular müdahale etmeye çalışsa da uçak içinde büyük bir arbede yaşandığı öğrenildi.

Kavganın giderek büyümesi üzerine kaptan pilot, yolcuların sakinleşmemesi durumunda Bulgaristan’a acil iniş yapılacağını anons etti. Bunun üzerine diğer yolcuların müdahalesiyle kavga biraz da olsa sakinleşince İstanbul’a iniş yapıldı.

Ancak İstanbul’a inen uçakta kavga devam edince uçağa polis çağırıldı. Uçağa giren polis, 3 yolcudan 2’sini gözaltına aldı.

Uçaktaki bazı yaşlı yolcuların havadaki arbede nedeniyle fenalık geçirdiği öğrenildi.

©AirportHaber

Uçakta yolcular birbirine girdi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

çomar ~ 2 yıl önce
londra'dan ithal çomarlar, en ucuz fiyata hizmetinizde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baris ~ 3 yıl önce
Hayatimin en korkulu anini yasadim,ilk basta terrorist atagi sandim,insanlar birbirine girmisti,ic gudusel olarak yerimden firladim ve mudahale ettim,ucak dusebilirdi,adamlari kontral etmek zordu yerlerde bogusmak zorunda kaldim,kafam acil cikis kapisina carpti,bacagim yaralandi,uzun sure mucadele etmek zorunda kaldim,olaydan sonra bir sure nefes almakta zorlandim,onumde yasli teyze kalp krizi gecirmek uzere idi,buyuk panik yasandi,Boyle seyler filimlerde olur sanidim,ucak indikten sonra hava alani polisinin hic bir yolcunun ifadesini almamasini anlayamiyorum,com ciddi bid play yasandi,bir ucak dolusu insan hayatimin tehlike atlatti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ehehh ~ 3 yıl önce
hem londra hem daha ucuz diye atlasjet hemde türk bu atlasın ekipleride garibim yeniler agızlarından lafda cıkmaz yolcuyu yönetemez. ve haliylede bu igrenc insanlar havada karada kavga eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
naptın hocam ~ 3 yıl önce
yakışık almaz hocam böyle yorumlar...
ipi kopmus ~ 3 yıl önce
Simdi ipini koparan uçağa biniyor .dağdan inen uçakta.görgü nezaket saygı hak getire.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GezenAdam ~ 3 yıl önce
Uçak temel ulaşım aracıdır. Uçakla yolculuk yapmak için sizden ders mi alması gerekiyor yolcuların. Gözünüzle görmediğiniz ve tanımadığınız kişiler hakkında böyle yorumlar yapacak kadar seviyesizsiniz. Kesin Burhan Altıntop sendromu yaşıyorsunuz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000