07 Temmuz 2014, Pazartesi 14:26:29

UÇAKTA BEBEK ARABASININ KİLİDİ KIRILINCA...

Ünlü Şarkıcı Demet Akalın,bebek arabasının kilidini kıran Hava Yolu Şirketi Atlasjet yetkililerine sitemde bulundu.
  • Olay görgü arabaya para vermiş midir olayı değil ki. Hepimizin başına geleni kadın normal yollardan muhatap bulamadığı için -aynı biz diğer ölümlüler gibi- twitterda dile getirmiş. LRT etiketi önemli diyen arkadaş da Pegasusçu herhalde o kağıdı bir onlar imzalattırıyor. Utanmadan da yazmış buraya . Bebek malzemeleri arabası oto koltuğu vb. Malzemeler ağırlığa bile dahil edilmez medeni ülkelerde. Ikincisi gatede verdiği arabayı gatede geri alamayan insanların perişanlığı da ayrı konu. Mesele Demet meselesi değil. Ama kimsenin işine gelmemiş sanki
  • Görüldügü gibi Demeti seven cok kisi var ki herkez sövüyor yani bir yorumcunun yazdigi gibi cc cogu ne Demeti tanimak istiyor ne de bilmek istiyor nasil biri oldugunu olay burda Reklam yapmasi yaygara yapmasi tabiki hos birsey degil Cocuk arabasi kirilmasi bu her cocuklu aileler icin gecerli. Yani terbiyesizlik yapmasina gerek yok demet hanim mi neyse artik
  • Arabayı aldığında şikayetini bildirseydi Ground Handling firmasından hasar tazmin edilirdi. Bu konuda ne Atlasjet'in umursamazlığı, ne de hizmet sağlayıcı Çelebi'nin çamur yapma niyeti olduğunu sanmıyorum. Kimse bilerek ve isteyerek eşyalara zarar vermez. Kazaen veya bantta hareket ederken kilidi kırılmıştır, daha önceden kırık değilse tabi. Atlasjet, sloganına bağlı olarak kendisine ulaşan her türlü şikayeti cevaplamaya ve çözmeye çalışıyor bence. Demet olmasa, Ayşe, Fatma da olsa aynı reaksiyonu gösterirdi; haksızlık etmeyelim. Şikayetin bu şekilde ulaştırılması hiç şık olmamış. Kucakta bebek ve kırık bebek arabasıyla ortalıkta kalması üzücü ama Bodrum'da yetkili var, her uçuşumda ve her türlü sorunumda bana yardımcı olmuştur. Ona ulaşamaması yazık olmuş.
  • Kimse bilip bilmeden konuşmasın.. Ben bir görevli olarak söylüyorum eğerki hanımefendi eğerki orada başvuru yapsaydı bu olayın tazmini karşılanırdı sırf bunun için yolcu bagajını alırken biz bant başında bekliyoruz o akşamda orda bir arkadaşımızın olduğu gibi... Ama işte bağzı kişiler bunu yapmak yerine kendi reklamını bu şekilde yapıyor.. Bir yandan bebek ağlar bir yandan annesi tweet atar.. Tüm mesele bu işte..

Ünlü Şarkıcı Demet Akalın, Atlasjet Havayolları ile yaptığı seyahat sırasında bebeği Hira'nın arabasına ait kilidin kırıldığı iddiasıyla mikro blog sitesi Twitter hesabı üzerinden şikayetçi oldu.

Havayolu şirketi yetkililerine sitemde bulunan Demet Akalın, twitter hesabından yaptığı açıklamada 'Bebek arabasını nasıl atıyorsan artık kilidini kırmışsınız sayın atlasjet insan parası bu business gidiyoruz şu hale bak' diyerek tepki gösterdi.

Demet Akalın'ın şikayetini Twitter üzerinden öğrendiklerini belirten Atlasjet, ünlü şarkıcıya konuya ilişkin bir açıklamada bulundu. Atlasjet'in açıklamasında, "Belirtmek isteriz ki; valizlerin taşınması tedarikçi firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Atlasjet olarak taşıma sorumluluğunu üstlenmekteyiz ancak valizlere direkt hiçbir müdahalemiz bulunmamaktadır. Havalimanlarındaki tüm taşıma süreçleri kamera kaydına alınmaktadır. Bir hasar oluşması durumunda  kayıtlar incelenerek sorumlularına hasarın yansıtılması sağlanır" denildi.

İŞTE AKALIN'IN TWEETLERİ VE ATLASJET'İN CEVABI

UÇAKTA BEBEK ARABASININ KİLİDİ KIRILINCA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (79)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Olay görgü arabaya para vermiş midir olayı değil ki. Hepimizin başına geleni kadın normal yollardan muhatap bulamadığı için -aynı biz diğer ölümlüler gibi- twitterda dile getirmiş. LRT etiketi önemli diyen arkadaş da Pegasusçu herhalde o kağıdı bir onlar imzalattırıyor. Utanmadan da yazmış buraya . Bebek malzemeleri arabası oto koltuğu vb. Malzemeler ağırlığa bile dahil edilmez medeni ülkelerde. Ikincisi gatede verdiği arabayı gatede geri alamayan insanların perişanlığı da ayrı konu. Mesele Demet meselesi değil. Ama kimsenin işine gelmemiş sanki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Görüldügü gibi Demeti seven cok kisi var ki herkez sövüyor yani bir yorumcunun yazdigi gibi cc cogu ne Demeti tanimak istiyor ne de bilmek istiyor nasil biri oldugunu olay burda Reklam yapmasi yaygara yapmasi tabiki hos birsey degil Cocuk arabasi kirilmasi bu her cocuklu aileler icin gecerli. Yani terbiyesizlik yapmasina gerek yok demet hanim mi neyse artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcusu ~ 4 yıl önce
Arabayı aldığında şikayetini bildirseydi Ground Handling firmasından hasar tazmin edilirdi. Bu konuda ne Atlasjet'in umursamazlığı, ne de hizmet sağlayıcı Çelebi'nin çamur yapma niyeti olduğunu sanmıyorum. Kimse bilerek ve isteyerek eşyalara zarar vermez. Kazaen veya bantta hareket ederken kilidi kırılmıştır, daha önceden kırık değilse tabi. Atlasjet, sloganına bağlı olarak kendisine ulaşan her türlü şikayeti cevaplamaya ve çözmeye çalışıyor bence. Demet olmasa, Ayşe, Fatma da olsa aynı reaksiyonu gösterirdi; haksızlık etmeyelim. Şikayetin bu şekilde ulaştırılması hiç şık olmamış. Kucakta bebek ve kırık bebek arabasıyla ortalıkta kalması üzücü ama Bodrum'da yetkili var, her uçuşumda ve her türlü sorunumda bana yardımcı olmuştur. Ona ulaşamaması yazık olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kimse bilip bilmeden konuşmasın.. Ben bir görevli olarak söylüyorum eğerki hanımefendi eğerki orada başvuru yapsaydı bu olayın tazmini karşılanırdı sırf bunun için yolcu bagajını alırken biz bant başında bekliyoruz o akşamda orda bir arkadaşımızın olduğu gibi... Ama işte bağzı kişiler bunu yapmak yerine kendi reklamını bu şekilde yapıyor.. Bir yandan bebek ağlar bir yandan annesi tweet atar.. Tüm mesele bu işte..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000