15 Ocak 2011, Cumartesi 12:15:46

SKY 'VİRA BİSMİLLAH' DEDİ

İç hatlarda tarifeli seferler yapan şirketler arasına bugün SKY Havayolları da katıldı. Peki SKY’ın ilk seferlerinde doluluk oranı nasıldı?
  • Öncelikle Sky havayollarına ve ülkemize hayırlı olsun. Akabinde; bu rakamları nerden buldunuz, doğrusu merak ediyorum. Oturup kontuarda yolcu mu saydınız, yoksa şirket yetkililerinden mi aldınız? Böyle bir haber yaparken yayınlanan rakamların kaynağı önemlidir bence.
  • Basarilar dilerim. Hayirli kazanclar.
  • Sivas-İzmir ve Sivas-Antalya uçuşlarını da bekleriz.
  • Pegasus ve Atlasın ciddi rakibi önümüzdeki yıllarda.Artık havada verdikleri hizmetleri gözden geçirmelerinin zamanı geldi.Türk halkı daha iyi hizmetleride görecek inşallah.Kayı grubuna sonsuz başarılar .Her şey Türk milleti için
SKY Havayolları, iç hatlarda operasyonlarına başladı. Türk Hava Yolları, Sunexpress, Pegasus, Atlasjet, Borajet, Onur Air, izair ve THY’nin alt markası Anadolujet’ten sonra iç hat operasyonları yapan 9’uncu şirket ünvanını alan SKY Havayolları, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ilk seferlerini de yaptı.

SKY Havayolları’nın ilk seferlerine talep oldukça yoğundu. Tarifeli seferlere başlamadan önce yoğun reklam kampanyaları yürüten SKY Havayolları, ilk günde beklediği doluluk rakamlarına yaklaştı.

SKY Havayolları’nın yaptığı ilk üç seferde yolcu sayıları şöyle:

İstanbul-Antalya: 110
İstanbul-Van: 98
İstanbul-Trabzon: 130
SKY 'VİRA BİSMİLLAH' DEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

Misafir ~ 7 yıl önce
Öncelikle Sky havayollarına ve ülkemize hayırlı olsun. Akabinde; bu rakamları nerden buldunuz, doğrusu merak ediyorum. Oturup kontuarda yolcu mu saydınız, yoksa şirket yetkililerinden mi aldınız? Böyle bir haber yaparken yayınlanan rakamların kaynağı önemlidir bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Basarilar dilerim. Hayirli kazanclar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sivas-İzmir ve Sivas-Antalya uçuşlarını da bekleriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pegasus ve Atlasın ciddi rakibi önümüzdeki yıllarda.Artık havada verdikleri hizmetleri gözden geçirmelerinin zamanı geldi.Türk halkı daha iyi hizmetleride görecek inşallah.Kayı grubuna sonsuz başarılar .Her şey Türk milleti için

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000