27 Ekim 2012, Cumartesi 08:21:10

SEFERLER İSTANBUL AKTARMALI YAPILACAK

Ercan-Tahran seferleri artık İstanbul aktarmalı yapılacak...
  • Atlasjetin bir ara Canadair jetleri vardi, onlarla Istanbul-Ankara ucuyordu. Sonra yeteri kadar talep olmadigi icin kapattilar o hatti. O Canadair jetlerine ne oldu onu da bilmiyorum. Neden biraktilar onlari? Cok guzel ucaklardi.
  • suriye meselesi, ırak, arap baharı yerine devletimizin yavru vatan kıbrısın tanınması için ve azerbaycan ermenistan meselesiyle uğraşmalı...
  • atlasjet kalitesiyle kendisini diger havayollarindan ayristiran onemli bir girisim. ancak, sirketin ozellikle ankara merkezli stratejisini anlamak zor; shgm'nin yaptigi anketin de teyit ettigi gibi, istanbul varisli ucuslarin hemen ardindan ankara, %21'e varan buyuk bir kapasiteye sahip ve bu pencereden bakildiginda atlasjet, 5 milyonluk baskenti anadolujet'in insafina birakmis gorunuyor. ozellikle, ankara-istanbul-ankara, ankara-izmir-ankara, ankara-antalya-ankara ve ankara-diyarbakir-ankara benzeri hatlarda sirketin yusek oranda doluluk yakalamasi soz konusu olabilir; sirketin, anadolujet'e alternatif, gorece kaliteli bir servis agi olusturmamalari icin hic bir engel yok gibi. sanirim atlasjet'in daha cesur ve pro-aktif davranmasinda yarar var.
  • Atlas Jet güzel bir havayolu şirketi fakat anlayamadığım nokta neden yurt içi uçuş ağını genişletmiyor? Mesela,İstanbul-Trabzon-İstanbul, İstanbul-Ankara-İstanbul, İstanbul-Samsun-İstanbul seferleri açılsa çok güzel ve başarılı olur.

Atlasjet, Ercan Havaalanı ile İran'daki Tahran Uluslararası Havaalanı arasındaki son direkt uçuşunu önceki gün gerçekleştirdi.

Rum basını söz konusu seferlerin bundan sonra İstanbul aktarmalı yapılacağına dikkat çekti. (Haberler)

SEFERLER İSTANBUL AKTARMALI YAPILACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Vancouverite ~ 6 yıl önce
Atlasjetin bir ara Canadair jetleri vardi, onlarla Istanbul-Ankara ucuyordu. Sonra yeteri kadar talep olmadigi icin kapattilar o hatti. O Canadair jetlerine ne oldu onu da bilmiyorum. Neden biraktilar onlari? Cok guzel ucaklardi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yasas ~ 6 yıl önce
suriye meselesi, ırak, arap baharı yerine devletimizin yavru vatan kıbrısın tanınması için ve azerbaycan ermenistan meselesiyle uğraşmalı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atlasjet_ankara ~ 6 yıl önce
atlasjet kalitesiyle kendisini diger havayollarindan ayristiran onemli bir girisim. ancak, sirketin ozellikle ankara merkezli stratejisini anlamak zor; shgm'nin yaptigi anketin de teyit ettigi gibi, istanbul varisli ucuslarin hemen ardindan ankara, %21'e varan buyuk bir kapasiteye sahip ve bu pencereden bakildiginda atlasjet, 5 milyonluk baskenti anadolujet'in insafina birakmis gorunuyor. ozellikle, ankara-istanbul-ankara, ankara-izmir-ankara, ankara-antalya-ankara ve ankara-diyarbakir-ankara benzeri hatlarda sirketin yusek oranda doluluk yakalamasi soz konusu olabilir; sirketin, anadolujet'e alternatif, gorece kaliteli bir servis agi olusturmamalari icin hic bir engel yok gibi. sanirim atlasjet'in daha cesur ve pro-aktif davranmasinda yarar var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlas Jet İç Hat Uçuşları ~ 6 yıl önce
Atlas Jet güzel bir havayolu şirketi fakat anlayamadığım nokta neden yurt içi uçuş ağını genişletmiyor? Mesela,İstanbul-Trabzon-İstanbul, İstanbul-Ankara-İstanbul, İstanbul-Samsun-İstanbul seferleri açılsa çok güzel ve başarılı olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000