20 Nisan 2011, Çarşamba 10:48:15

MURAT ERSOY, BAŞBAKAN ERDOĞAN'LA GÖRÜŞECEK

Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek.
  • Atlasjet in doğuya uçmamasının sebebi uzun uçuşlar olması ve genelde tipin airbus ağırlıklı olması boeing lerin de 757 olması bu konumda uzun ve az kar getiren doğu uçuşları yerine aynı mesafedeki dış hatlara uçması çok daha mantıklı airbus tipi uçaklar 2 saatten az uçtuğunda zarar eder. Bu nedenle daha çok kar getiren bodrum ve otellerinden dolayı ayt ve bjv ye uçması daha mantıklı ama personeline de biraz sahip çıksın ...
  • Başbakanla görüşeceğine KKTC deki hizmetlerini düzeltse fena olmayacak. Yoksa yolcu kaybına devam. Onur ve SKY aldı başını gidiyor.
  • hele personelini en çok seven dersenizz orası çook su götürür,ama derseniz personelini en çok peçete gibi kullanan havayolu orası belli!
  • nereye uçsun doğuya mı? birde kürtçe anons yapsın isterseniz! Atlasjet yolcusuyla ve uçtuğu yerler itibarıyla kaliteli bi şirkettir....

Başbakanlık Basın Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre AtlasJet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy bugün saat 15.15’de başbakanlığın yeni binasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme yapacak.

Görüşme ile ilgili bilgi verilmezken AirportHaber’in edindiği bilgilere göre Murat Ersoy artan yakıt fiyatları dahil olmak üzere havacılığın tüm sorunlarını aktaracak.

Görüşme sonrası yapılacak açıklamayı AirportHaber’den duyuracağız.
 

MURAT ERSOY, BAŞBAKAN ERDOĞAN'LA GÖRÜŞECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
Atlasjet in doğuya uçmamasının sebebi uzun uçuşlar olması ve genelde tipin airbus ağırlıklı olması boeing lerin de 757 olması bu konumda uzun ve az kar getiren doğu uçuşları yerine aynı mesafedeki dış hatlara uçması çok daha mantıklı airbus tipi uçaklar 2 saatten az uçtuğunda zarar eder. Bu nedenle daha çok kar getiren bodrum ve otellerinden dolayı ayt ve bjv ye uçması daha mantıklı ama personeline de biraz sahip çıksın ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Başbakanla görüşeceğine KKTC deki hizmetlerini düzeltse fena olmayacak. Yoksa yolcu kaybına devam. Onur ve SKY aldı başını gidiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hele personelini en çok seven dersenizz orası çook su götürür,ama derseniz personelini en çok peçete gibi kullanan havayolu orası belli!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
nereye uçsun doğuya mı? birde kürtçe anons yapsın isterseniz! Atlasjet yolcusuyla ve uçtuğu yerler itibarıyla kaliteli bi şirkettir....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000