03 Kasım 2010, Çarşamba 11:35:48

ISPARTA DAVASINDA ÖNEMLİ GÜN

30 Kasım 2007’de yaşanan uçak kazası davasına Isparta’da devam edilirken bugünkü duruşmada SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru ve dönemin Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı hakim karşısına çıkıyor. Bu arada duruşma için havacılık sektörü Isparta’ya adeta çıkarma yaptı.
  • OĞLUM BU DÜNYANIN BİRDE ALTI VAR KUL GÖMSE SİZİ TOPRAK KABUL ETMEZ SİZİ YALANCILAR.ŞAK ŞAK CILAR ZATİ ADLİYE ÖNÜNDE KARSILAMA TÖRENİ HAZIRLAMIŞ YAZIK BU ÖLENLERE NERDEYSE İNSANLARI NEDEN ÖLDÜKLERİ İÇİN SUCLAYACAKLAR.KEFENİN CEBİ YOK ALİ BEY VE OKTAY BEY TABİKİ AYDIN BEY GÜN GELE HARMAN OLA BİR ĞÜN KARSILASIRIZ ELBETTE
  • Çizmeci nerelerde acaba?
  • daha 2 ay önce hem normal trafiği aksatmamak hem de flight-check uçağının çalışmasının kesintiye uğramaması için minimayı biraz düşürünce atlasjet pilotu bana raporu basmış, hayır bilmeden yapsam eyvallah ama tamamen kontrollü cereyan ediyor hadise ve bunun bilgisi de veriliyor pilotlara ve atlasjetin muhterem pilotu frekansta sadece "anlaşıldı" diyerek kitliyor raporu... flight-check uçarken bundan böyle zerre kadar insiyatif kullanmam normal trafiği yavaşlatmamak için. istanbul'daki meslektaşım en akıllıca işi yapmış
  • HADI BAKALIM GÖYA BU ÖNEMLI ŞAHSİYETLER KAZANIN GERÇEK SORUMLULARI HAKKINDA NE DIYECEKLER BIR DESINLERDE ŞU CAMIA NIN BILDIGI DOGRULARI YOK ETSINLER BU DEGERLI ŞAHSIYETLER HAKKINDA..PÖÖÖÖHHH..GULEYIM BARI :)
Isparta'da meydana gelen ve 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili davanın 8. duruşması şu sıralarda devam ediyor.
Isparta Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın bugünkü duruşmasında Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru ve eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı da hakim karşısına çıkıyor.

Saat 10.30’da başlayan duruşma öncesi, SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru ve Oktay Erdağı’ya destek olmak isteyen havacılık sektörü de Isparta’ya çıkarma yaptı.

Aralarında TAV Havalimanları Holding Genel Müdürü Kemal Ünlü, Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, TÖSHİD Genel Sekreteri Musa Alioğlu, Sunexpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say gibi isimlerin de bulunduğu havacılık sektöründen çok sayıda isim, sabah saatlerinde Isparta’ya geldi.

Duruşma şu dakikalarda devam ediyor. Ayrıntılar Airporthaber’de olacak.
ISPARTA DAVASINDA ÖNEMLİ GÜN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
OĞLUM BU DÜNYANIN BİRDE ALTI VAR KUL GÖMSE SİZİ TOPRAK KABUL ETMEZ SİZİ YALANCILAR.ŞAK ŞAK CILAR ZATİ ADLİYE ÖNÜNDE KARSILAMA TÖRENİ HAZIRLAMIŞ YAZIK BU ÖLENLERE NERDEYSE İNSANLARI NEDEN ÖLDÜKLERİ İÇİN SUCLAYACAKLAR.KEFENİN CEBİ YOK ALİ BEY VE OKTAY BEY TABİKİ AYDIN BEY GÜN GELE HARMAN OLA BİR ĞÜN KARSILASIRIZ ELBETTE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Çizmeci nerelerde acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
daha 2 ay önce hem normal trafiği aksatmamak hem de flight-check uçağının çalışmasının kesintiye uğramaması için minimayı biraz düşürünce atlasjet pilotu bana raporu basmış, hayır bilmeden yapsam eyvallah ama tamamen kontrollü cereyan ediyor hadise ve bunun bilgisi de veriliyor pilotlara ve atlasjetin muhterem pilotu frekansta sadece "anlaşıldı" diyerek kitliyor raporu... flight-check uçarken bundan böyle zerre kadar insiyatif kullanmam normal trafiği yavaşlatmamak için. istanbul'daki meslektaşım en akıllıca işi yapmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
HADI BAKALIM GÖYA BU ÖNEMLI ŞAHSİYETLER KAZANIN GERÇEK SORUMLULARI HAKKINDA NE DIYECEKLER BIR DESINLERDE ŞU CAMIA NIN BILDIGI DOGRULARI YOK ETSINLER BU DEGERLI ŞAHSIYETLER HAKKINDA..PÖÖÖÖHHH..GULEYIM BARI :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000