20 Ocak 2014, Pazartesi 15:01:22

ATLASJET'TEN FLAŞ KARAR!

Atlasjet, geçtiğimiz yıl sürpriz bir kararla durdurma kararı aldığı İstanbul-Londra hattını Mayıs ayından itibaren yeniden açıyor.
  • Atlasjet şu an rakibi olan havayollarını sollamış durumda.kalitesi yeter.boş konuşmayalım,her geçen gün çığ gibi büyüyerek gelişecek eminim.istatiklere bakmalısınız arkadaşlar.kediii uzanamadığı ciğere " mundar" der!!!
  • Arkadas zoruna gitmesin kusurada bakma Turkiyeden Ingiltereye gelen herkes Turk degil, bende Turk olmadigim, Turk pasaportu hala tasidigim icin ben ve benim gibiler Turkiyeli diyor, Ha buradaki Ingliz olmayipta Buyuk Kralligin pasaportunu tasiyan insanlarda ben Britanyaliyim diyor, Ingilizim demiyor.Fransiz ihtilalinden kalma milliyetciligi birak artik kimse varligini bir baska varliga kurban etmiyor.
  • Turkiye'de yasayan ayrim gozetmeksizin tum etnik kokenden insanlar ortak bir ad altinda Turk olarak belirtilmistir. Turkiyeliler denilen kavramin ici bostur. Toplum muhendisligi calismasindan baska birsey degildir. Icat cikarmayalim durduk yere
  • atlasjet erivan istanbul hattında uçan tek havayolu ama charter olarak uçuyo.armavia battı istanbul ve erivan arasında şu anda tek köprü.atlasjet bir an önce erivana tarifeli seferlere başlamalı

Atlasjet, geçtiğimiz yıl sürpriz bir kararla durdurma kararı aldığı İstanbul-Londra hattını Mayıs ayından itibaren yeniden açıyor.

Türkiye'nin önde gelen özel havayolu şirketlerinden Atlasjet, 2013 yılının başlarında durdurma kararı aldığı İstanbul-Londra hattını yaz döneminden itibaren yeniden açıyor. Edinilen bilgiye göre; şirket Mayıs ayında haftada bir gün olarak başlatacağı seferlerini Haziran ayından itibaren artırmayı hedefliyor.

Atlasjet'in daha önceki Londra hamlesinde yaptığı gibi seferlerini Ercan-İstanbul-Londra olarak planladığı ve KKTC'deki yolcu potansiyelini İstanbul üzerinden Londra'ya ulaştıracağı öğrenildi.

Atlasjet, geçtiğimiz yılın Ocak ayında Atatürk Havalimanı'ndaki slot sıkıntısını gerekçe göstererek Londra seferlerini durdurma kararı almıştı.

ATLASJET'TEN FLAŞ KARAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Ciğer ~ 4 yıl önce
Atlasjet şu an rakibi olan havayollarını sollamış durumda.kalitesi yeter.boş konuşmayalım,her geçen gün çığ gibi büyüyerek gelişecek eminim.istatiklere bakmalısınız arkadaşlar.kediii uzanamadığı ciğere " mundar" der!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hackney ~ 4 yıl önce
Arkadas zoruna gitmesin kusurada bakma Turkiyeden Ingiltereye gelen herkes Turk degil, bende Turk olmadigim, Turk pasaportu hala tasidigim icin ben ve benim gibiler Turkiyeli diyor, Ha buradaki Ingliz olmayipta Buyuk Kralligin pasaportunu tasiyan insanlarda ben Britanyaliyim diyor, Ingilizim demiyor.Fransiz ihtilalinden kalma milliyetciligi birak artik kimse varligini bir baska varliga kurban etmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sakin olamam panpa ~ 4 yıl önce
Turkiye'de yasayan ayrim gozetmeksizin tum etnik kokenden insanlar ortak bir ad altinda Turk olarak belirtilmistir. Turkiyeliler denilen kavramin ici bostur. Toplum muhendisligi calismasindan baska birsey degildir. Icat cikarmayalim durduk yere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
november mike yankee ~ 4 yıl önce
asıl boş olan şey yıllardır olan olmayan herkese türk demektir. evet ben ingiltereliler diyorum. şu ortaçağ milliyetçiliğini atın artık.
hamburg/tolga ~ 4 yıl önce
atlasjet erivan istanbul hattında uçan tek havayolu ama charter olarak uçuyo.armavia battı istanbul ve erivan arasında şu anda tek köprü.atlasjet bir an önce erivana tarifeli seferlere başlamalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000